Ryzen 3600 RX5600 XT sisteme kasa önerisi

Bragne

Kilopat
Daha fazla  
B350M PRO VD Plus anakart, 16 GB çift kanal RAM, Ryzen 3600 ve RX5600 XT kullanıyorum. PSU Xigmatek X Power 500W 80 Plus. Şu anda kullanmakta olduğum kasa Everest Crystal. Çok pahalı olmamak şartıyla geniş ve sağlam bir kasa istiyorum. Önerileriniz nedir?

B350M PRO VD Plus anakart, 16 GB çift kanal RAM, Ryzen 3600 ve RX5600 XT kullanıyorum. PSU Xigmatek X Power 500W 80 Plus. Şu anda kullanmakta olduğum kasa Everest Crystal. Çok pahalı olmamak şartıyla geniş ve sağlam bir kasa istiyorum. Önerileriniz nedir?

Dostum, şimdi bütçeciler gelmeden sen fiyatı belirle de malum gömüyorlar direk. :)

Hocam şu powerzort mudur nedir bence bulaşma. Eminim biri önerir. Zalman i3 10 numara kasa. Hız kontrolü ışık açma kapama falan var. 4 Zalman fan var ayrı ayrı alsan kasa fiyatına fan alırsın.

Thermaltake V200 öneririm piyasada 500 TL'ye bulursunuz

Arkadaşlar bu arada montajı kendim yapabilir miyim daha önce hiç kendim yapmadım. Şu an kullandığım kasadakileri söküp yeni aldığım kasaya takacağım her şeyi.

Arkadaşlar bu arada montajı kendim yapabilir miyim daha önce hiç kendim yapmadım. Şu an kullandığım kasadakileri söküp yeni aldığım kasaya takacağım her şeyi.

Technopat'ın sistem toplama videolarında adım adım "Bu nedir? Nereye takılır?" benzeri bir yaklaşım yer alıyor. En kötü Teknobiyotik'in de bu konuda bir videosu mevcut.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı