Ryzen 5 1400 Sistem Toplama

syrizon

Kilopat
Yer
Konya/Karatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Grafiker
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Önümüzdeki hafta bilgisayar toplayacağım. Toplayacağım parçaları da sizinle paylaşıp görüş ve önerilerinizi almak istiyorum. Bi'de SanDisk SSD'ler nasıldır?

Crucial 8GB Ballistix Tactical DDR4 2666Mhz CL16 1.2V PC Ram Ryzen'larla uyumlu mudur?

Teşekkürler...

nWM0b0.jpg
VMaWQn.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramların uyumludur. Fakat ekran kartını en kötü ihtimalle GTX 1050TI olarak seçmeni tavsiye ederim gözle görülür bir performans farkı var. Anakart biraz pahalı fiyat olarak daha ucuz bir anakart tercih edilebilir.

Ramların uyumludur. Fakat ekran kartını en kötü ihtimalle GTX 1050TI olarak seçmeni tavsiye ederim gözle görülür bir performans farkı var. Anakart biraz pahalı fiyat olarak daha ucuz bir anakart tercih edilebilir.
Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Evet RX 460 ve 1050TI arasında fark var ama 1050TI'ya çıkacak bütçe yok elimde. Bu ekran kartı beni 3 yıl idare eder çünkü amacım oyun oynamak değil benim. Anakartım ise bence gayet yeterli çünkü A320M çipsete insem işlemcimi sınırlamış olacağım. Anakartı AsRock AB350M alabilirim. Son olarak da uyumluluğunu sorduğum RAM'ler Crucial'lar onlara uyumlu dedidiniz değil mi?

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Evet RX 460 ve 1050TI arasında fark var ama 1050TI'ya çıkacak bütçe yok elimde. Bu ekran kartı beni 3 yıl idare eder çünkü amacım oyun oynamak değil benim. Anakartım ise bence gayet yeterli çünkü A320M çipsete insem işlemcimi sınırlamış olacağım. Anakartı AsRock AB350M alabilirim. Son olarak da uyumluluğunu sorduğum RAM'ler Crucial'lar onlara uyumlu dedidiniz değil mi?
Crucial ramler bir sıkıntı çıkarmaz. Anakart konusunda da bir sıkıntı olmaz fakat ekran kartını RX 560 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı