Ryzen 5 1500X ve GTX 1050 Ti sistem toplama

Fonz

Hectopat
Daha fazla  
Anakartı B350 olarak değiştirin ya da bütçe el vermezse işlemciyi R5 1400 olarak değiştirin çünkü şuan seçtiğiniz anakart işlemci ikilisinin pek bir anlamı yok. Onun dışında ekran kartını GTX 1060'a yükseltme imkanınız var ise daha iyi olur. Yine de genel kullanım amacınızı ve bütçenizi belirtirseniz daha verimli sistem tavsiyeleri gelecektir.

Genel olarak sistem güzel, SSD'nin SU800 modelini alın. Anakartı B350 yapabilirseniz yine iyi olur. Ayrıca işlemciyi 1400'e düşürebilirsiniz amacınız sadece oyun oynamaksa, 1050 Ti'ye rahat yetecektir.

Imzama bakabilirsiniz.

Benzer parçalar la sistem topladığımdan sormak istedim ; Ryzen 1500x + Gskilll RipjawsV 8GB 2400MHZ + Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64MB - şeklinde aldığım parçalar var.
Aynı anakartı almayı düşünüyorum performans ve ram uyumu konusunda memnun musunuz ? + olarak indirim yakaladığımdan ram i 2400 olanı aldım sizce iade edip 3000 MHZ olanı almalımıyım arada ki performans farkı ne kadar ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı