Ryzen 5 1500X ve RX 580 sistemde Metin2 kasma sorunu

berbatine

Decapat
Arkadaşlar birçok güncel oyunu yüksek ayarlarda oynatan sistemim Metin2'de çok enteresan bir şekilde kasıyor.

CH1'de pazar isimlerini kapatınca rahatlıyorum.
3. kat örümcek zindanında daha önce i3 6100 ve GTX 1050 Ti ile kasma sorunu olmadan oynuyordum ama şimdi aşırı bir lag oluyor ve kasıyor.

İnternet hızım 100 Mbps.

Yardımcı olun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik ayarlarında GPU seçili mi? Metin2 arıza bir oyundur. DirectX 8 kullanır. Bu kadar eski bir oyundan beklenebilecek bir durum.

Arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ederim.

MSI MAG241C 144 HZ monitör kullanıyordum ama şuan 60 HZ monitör bağlı bilgisayara.

Formattan sonra sorun kalmadı. Anlayacağınız RX 580 eski monitör takılıymış gibi çalışıyormuş format atmadan önce.

Arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ederim.

MSI MAG241C 144 HZ monitör kullanıyordum ama şuan 60 HZ monitör bağlı bilgisayara.

Formattan sonra sorun kalmadı. Anlayacağınız RX 580 eski monitör takılıymış gibi çalışıyormuş format atmadan önce.
Usta aynı sorunu yaşıyorum ryzen 5 1500x rc 570 ile tek hesap zor açıyorum monitorum 5 ms 60 hz sıkıntı ne olabilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı