Ryzen 5 1600 3.5GHz'in üstüne çıkmıyor

Khleodonn

Decapat
Daha fazla  
Ryzen 5 1600AF işlemcim var. Maximum hızı 3.6GHz fakat şu ana kadar hiç 3.5GHz'in üstüne çıktığını görmedim. Bu neden oluyor bir çözümü var mı?

Forumda yenisiniz demişsiniz ayrıca 2022 ocak kayıtlıyım. Siz kendi kafanızdan D ve E dediniz mesajları tekrar okursanız anlarsınız. 2048 yılına gelince mi 2017 de çıkan bir işlemci eskiyecek dalga geçiyor olmalısınız Türkiye şartlarında insanlar mecbur eski işlemci kullanıyor. Ayrıca işlemci eski Turbo kullanamazsınız da demedim nasıl bir çarptırmadır bu anlamadım sizi. Size kalırsa 1990 model işlemci de yenidir bir GTA 5 ya da Valorant açmayı deneyin i5 3450 ile veya Adobe Premiere Pro. BlackBerry'nin geçen senelerde hala telefon çıkarması gibi ironik yaptığınız yorum. Gözünüz ile ilk yazdığım şeyi okursanız anlarsınız driver desteği geliyormu bilmiyorum yazmışım oraya ayrıca anakartında oc desteği varmı diye sormuşum siz anlayamıyorsunuz galiba demekki forumda böyle insanlarda varmış.

Rankın benden nasıl yüksek yahu? Sanırsın forum hiç kullanmadık. Ayrıca diğer yazdıklarınızda fiyasko. Gidin bu kafayı az ötede yaşayın.

Hocam ikide bir mesajları düzenleyip durmayın hoş olmuyor, 2 saattir yaptıklarınızı izliyorum ama yine de siz bilirsiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…