Ryzen 5 1600 AF ASUS B350-M-K BIOS Yetkili Servis Sorun Çözülmedi

Pcbosnjak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirttiğim sistemin kurulumunu yaptığımda ekrana görüntü gelmemişti (Kasa fanları dönüyor, LED'ler vb çalışıyordu; fakat ekranda herhangi bir görüntü yok ve klavye çalışmıyordu) sonrasında parçaları almış olduğum Vatan Mağazası'na gittim onlar da kısa bir kontrol olarak sorunu donanımsal olarak tespit edemediler. Başka bir yetkili BIOS güncellemesi yapmam gerektiğini söyledi ve ellerinde teşhir işlemci olmadığı için ASUS yetkili Servis'e yönlendirdiler. Ben de gittim anakart ile işlemciyi ASJS Ümraniye yetkili servise götürdüm, akabinde 1 saat sonra herhangi bir sorun söylemeksizin BIOS güncellemesi tamamdır deyip anakartı verdiler.
Eve gittim tekrar montaj yaptım fakat aynı sorun devam ediyor aynı şekilde açılmıyor. Şimdi burada sorun ne olabilir, ASUS servis tamam diyor ama benim sorunum en başında neyse hala o; nereye gitmeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim, günler oldu hala çözemedim? Artık çok canımı sıkmaya başladı bu durum. Bilen biri lütfen yardımcı olabilir mi?

Sistem:
ASUS B 350M- K Anakart
ASUS GeForce 1050 Ti
Ryzen 5 1600 AF
G.Skill 8GBX1 3000MHz RAM
600W Kcool Power Supply
Konulara kimse cevap vermiyor benim sorunum çok basitte ben mi anlamıyorum.
@Recep Baltaş Yardımınıza ihtiyacım var, bakkal çakkal bilgisayarcılara sistemi götürmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı