Ryzen 5 1600 AF Sisteme kasa önerisi

serdar0502

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar kendi çapımda sistem topladım.
Işlemci: Ryzen 5 1600 AF
RAM: G.Skill Sniper X 3000MHz 2×8.
Güç kaynağı: FSP 500W 80+Bronze.
Anakart: ASUS Prime B450M-K.

Şu anda bana 300 400 TL arası bir kasa önerebilir misiniz? Bir de bu sisteme ekran kartı ne gider. Maximum 15000 TL'ye ekran kartı öneriniz var mı?

15K yanlış oldu galiba, zaten o kadar bütçeli ekran kartları da darboğaz yaratır. En iyisi ben onu 1500₺ olarak algılıyorum ve GTX 1650S diyorum.

Kasa olarak; Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com Malzeme kalitesi gerçekten güzel ve sade bir kasa olan Sharkoon'un ürettiği RGB Flow modelini öneririm.

Fanlı ve güzel hava akışı olan; Gamebooster Mid Tower Powersiz Gaming Gb-l06b Atx Pc Kasası Tempe - n11.com Bu modeli de alabilirsiniz, fanları soğutma konusunda başarılıdır ancak RGB Flow kadar malzeme kalitesi iyi olmayabilir.

15K yanlış oldu galiba, zaten o kadar bütçeli ekran kartları da darboğaz yaratır. En iyisi ben onu 1500₺ olarak algılıyorum ve GTX 1650S diyorum.

Kasa olarak; Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com malzeme kalitesi gerçekten güzel ve sade bir kasa olan Sharkoon'un ürettiği RGB Flow modelini öneririm.

Fanlı ve güzel hava akışı olan; Gamebooster Mid Tower Powersiz Gaming Gb-l06b Atx Pc Kasası Tempe - n11.com bu modeli de alabilirsiniz, fanları soğutma konusunda başarılıdır ancak RGB Flow kadar malzeme kalitesi iyi olmayabilir.

Öncelikle çok teşekkür ederim cevapladığın için dediğin 1500 TL olacaktı yanlış yazmışım. Gameboostera güvenebilir miyim ondan şüphem var.

Kasa olarak; Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com malzeme kalitesi gerçekten güzel ve sade bir kasa olan Sharkoon'un ürettiği RGB Flow modelini öneririm.

Fanlı ve güzel hava akışı olan; Gamebooster Mid Tower Powersiz Gaming Gb-l06b Atx Pc Kasası Tempe - n11.com bu modeli de alabilirsiniz, fanları soğutma konusunda başarılıdır ancak RGB Flow kadar malzeme kalitesi iyi olmayabilir.

Öncelikle çok teşekkür ederim cevapladığın için dediğin 1500 TL olacaktı yanlış yazmışım. Gameboostera güvenebilir miyim ondan şüphem var.
Son sorum AMD Radeon 5500 mü 1650 supermi daha iyi olur.

Hava akışı çok iyi, Gamebooster gibi markaları PSU ürünlerinde ben de tercih etmem ama bu kasayı gerçekten güzel ürettirmişler. Kasa konusunda kendilerini geliştiriyorlar. Malzeme kalitesi de yeterli ama RGB Flow ürünü çok daha iyi malzeme konusunda. Size kalmış ama ben GB alırdım :(

Hava akışı çok iyi, gamebooster gibi markaları PSU ürünlerinde ben de tercih etmem ama bu kasayı gerçekten güzel ürettirmişler. Kasa konusunda kendilerini geliştiriyorlar. Malzeme kalitesi de yeterli ama RGB Flow ürünü çok daha iyi malzeme konusunda. Size kalmış ama ben GB alırdım :(

Yardımların için çok teşekkür ederim.
Bütçe dahilinde en makul seçim GTX 1650 Super olacaktır.

Kasa için ayrılan miktar bir miktar artarsa bunu önerebilirim:

Onuda düşüneceğim ama indirim kovalamakda fayda var. Şu an doların halide belli ekran kartını sonraya bırakacağım büyük ihtimalle yardımlarınız için çok teşeķür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı