Satılık Ryzen 5 1600 GTX 1060 Full Ekipmanlı Monitörlü Sistem

İlk konuştuğumuz zamanki fiyatıyla aynı yapmışsınız. Neden artırdınız?
Toplam fiyat tutarsız oluyordu. Sonra baktım ikinci el fiyatlarına en düşüğü 350-400 TL arası değişiyor. 500 TL çok fazla. 200 TL ekleseniz RGB olanını alırsınız. Olay bundan ibaret.
Fiyat 7200 TL'ye düştü!

Son düzenleme:
7200TL edecek bir sistem değil maalesef.

Arkadaş doğru diyor. Hatta 5 bine de satılır. 4 bine bile satılabilir. Fakat ben satmıyorum.
Vatan'dan sistem ve monitörü topladım gelişi güzel 8bin civarı tuttu ki bu fiyat maksimum hali. Steelseries seti kamera koltuk vesaire bunlar tercih meselesi. Lakin sistem monitör ederi 7200 olmayacağı için Steelseries ürünlerinin fiyatları rötüş edilebilir. Sadece sistemin kendisi ve monitör olarak güzel fiyat çekersen geri kalan parçaları da isteğe göre satabilirsin. İnsanlar 1000 lira koltuğa veya 500 lira fareye klavyeye vermek zorunda değil..

Vatan'dan sistem ve monitörü topladım gelişi güzel 8bin civarı tuttu ki bu fiyat maksimum hali. Steelseries seti kamera koltuk vesaire bunlar tercih meselesi. Lakin sistem monitör ederi 7200 olmayacağı için Steelseries ürünlerinin fiyatları rötüş edilebilir. Sadece sistemin kendisi ve monitör olarak güzel fiyat çekersen geri kalan parçaları da isteğe göre satabilirsin. İnsanlar 1000 lira koltuğa veya 500 lira fareye klavyeye vermek zorunda değil..
Hocam öncelikle ilanda yazılanları yanlış mı anladınız merak ediyorum. O yüzden soracağım. İlandaki fiyattan yani 7200 TL'den monitör ve ekipmanların fiyatını çıkarınca kasa fiyatı 4750 TL çıkıyor. Aynı kasanın sıfırını inventustan hızlıca topladım. Üstelik bazı parçalar indirime girmiş. 6500 TL gibi bir rakam çıktı.

Hadi diyelim ben kasayı 4600 TL sayayım. Ciddi alıcı var diye düşünelim. Üstüne monitörü de istedi onu da 1100 TL'ye bırakayım. Sonra dedi ki bana ekipmanda lazım hocam onları da sar. 6900 TL tutuyor ama 7 bin vereyim dedi belki :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ben de her şeyi aldığı için yanında koltuk ile kamerayı hediye ettim.

Demek ki 7200 TL değil de 7 bin de olsa olur ama 5500 TL çok mantıklı gelmedi bana. Kasa ve monitör için belki düşünebiliriz bu rakamı o zaman mantıklı olabilir.

Zaten ben buna benzer kasaya ait parçaları geçtiğimiz aylarda da parça parça sattım. Fiyatlarında değişiklik olmadı. Satışına yardımcı olduğum arkadaşım toplu satmak istiyor elinde parça kalsın istemiyor. Bu nedenle gerçekten alıcı olduğunu düşündüğüm kişilere ikramım olacaktır. Tanıyanlar bilir. Pazarlık payı ister istemez bırakıyorum çünkü 4 bin TL vereyim diye mail atanlar oluyor.

Fiyatların hala yüksek olduğunu düşünen varsa parça hesabı yaparak tarafıma dönüş yapsın. Bakalım nerede yanlış yapmışım istişare yapalım.
Fiyatlar revize edildi. Toplu alıma ufak bir şeyler yapabilirim.

Son düzenleme:
Hocam mousepad'in boyutu nedir?

PSU'da kronik sorun var mı yoksa yenilenmiş sürümü mü satıyorsunuz?
Kasanın kozmetik durumu ve rengi nedir?

Eğer PSU'da kronik sorun yoksa ve kasa kozmetik olarak sorunlu değilse ikisine 400 lira verebilirim uygun görürseniz.

Son düzenleme:
PSU'da kronik sorun var mı yoksa yenilenmiş sürümü mü satıyorsunuz?
Kasanın kozmetik durumu ve rengi nedir?

Eğer PSU'da kronik sorun yoksa ve kasa kozmetik olarak sorunlu değilse ikisine 400 lira verebilirim uygun görürseniz.
Kırmızı siyah renk hocam kasa rengi kozmetik durumu iyidir. Önünde hyper beast logosu var yapışkan PSU eski sürümlerden ama fanlarla ilgili bir sıkıntı olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı