Ryzen 5 1600 için sıvı soğutma önerisi

Bu işlemci için sıvı soğutmanın bir gerekliliği yok. Ama diyorsanız "ben ileride işlemci yükselteceğim.", o zaman: Cooler Master MasterLiquid Lite 240 bütçeniz için uygundur. Bu ürününde ses yaptığı gibi şikayetler var. Bireysel olarak kullanmadım. İncelemeleri ve yorumları dikkate alarak karar verin.

Yoksa Arctic Freezer 34 eSports Duo fazlasıyla yeterli.

Not: Kasanızı da şimdi kontrol ettim. 120 mm'lik bir radyatör desteği var. Buna da hiç gerek yok. Sıvı soğutma almak için de kasanızı değiştirmeyin.

O işlemciye hava soğutması alınmaz. 120'lik sıvı soğutma, kaliteli hava soğutucu ile aynı performansı veriyor. Kısacası kaliteli hava soğutma almanı öneririm.
Bu kasaya sığacak bir önerin var mıdır
Undervoltage yapın. Recep Baltaş’ın bu konu ile ilgili videoları mevcut.
Anakartim yeterli mi böyle işlemler için? Ben biosta hiç böyle şeylerle oynayamadım hepsi sabit duruyor oynama yapamıyorum çok sade

Bu işlemci için sıvı soğutmanın bir gerekliliği yok. Ama diyorsanız "ben ileride işlemci yükselteceğim.", o zaman: Cooler Master MasterLiquid Lite 240 bütçeniz için uygundur. Bu ürününde ses yaptığı gibi şikayetler var. Bireysel olarak kullanmadım. İncelemeleri ve yorumları dikkate alarak karar verin.

Yoksa Arctic Freezer 34 eSports Duo fazlasıyla yeterli.

Not: Kasanızı da şimdi kontrol ettim. 120 mm'lik bir radyatör desteği var. Buna da hiç gerek yok. Sıvı soğutma almak için de kasanızı değiştirmeyin.
Sanırım 34luk model kasama sığmıyor. Başka öneriniz var mıdır hava olarak?

Sanırım 34luk model kasama sığmıyor. Başka öneriniz var mıdır hava olarak?

Boyutlar düşecek. Onu da istemiyorum. Cooler Master Hyper H410R alınabilir ama sırf kasanıza uysun diye alınmış oluyor. Bence de kasa değişimine göre bir hava soğutucu gelecek planlar arasında olmalı. Şu an için öncelik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı