Ryzen 5 1600 Mini ITX Sistem Toplama

Batuhan Akbaba

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Elimde kasa ve anakart var bunların haricinde 8 GB RAM istiyorum daha sonra bir 8 daha ekleyeceğim. İşlemci Ryzen 5 1600 olacak. PSU sessiz çalışan 500 watt yeterli. Anakart ve kasa harici bütçem 2000 TL. Ekran kartı daha sonra güncelleyeceğim Mining ve VEGA kartlar dolayısıyla erteledim şu anlık ekran kartını. Benim için PUBG, CS:GO, LOL, BF1 gibi oyunları oynatması öncelikli.

Kasa çok şirinmiş. Elinde en azından görüntü vermesi için bir ekran kartı var mı? Zîrâ Ryzen işlemcilerde GPU yok. Ekran kartsız kullanamazsın. 1050-1060'ların fiyatları mâkul seviyede şu an.

Kasa çok şirinmiş. Elinde en azından görüntü vermesi için bir ekran kartı var mı? Zîrâ Ryzen işlemcilerde GPU yok. Ekran kartsız kullanamazsın. 1050-1060'ların fiyatları mâkul seviyede şu an.
Rx 460 vs gibi bir kart düşünüyorum almayı belirttim yukarıda ekran kartı istediğimi zaten alacağım modelin fiyatı düşmedi henüz onu bekliyorum.

Güncel

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı