Ryzen 5 1600 sistemi yükseltmek

Hocam çok rahatsız ettim ama son bir soru Longline veya XPG alsam bir sorun olur mu sizce. Bütçem çok fazla değil 350 TL civarı fiyatlara çıkabiliyorum.

Hocam bütçeniz ve kaç GB istiyorsunuz ona göre bakablirim size. 🙂
Edit: Bütçenizi gördğm fakat kaç GB istiyorsunuz.
Önemi yok hocam sorabilirsiniz.

Hocam bütçeniz ve kaç GB istiyorsunuz ona göre bakablirim size. 🙂
Edit: Bütçenizi gördğm fakat kaç GB istiyorsunuz.
önemi yok hocam sorabilirsiniz.

Hocam performansı arttırmak için alacağım çok yüksek bir şeye ihtiyacım yok ama malum Windows kuracağım ve yanına bazı performans isteyen programlar kurmayı düşünüyorum sanırım 128 GB yeterli olur minimum olarak.

Hocam performansı arttırmak için alacağım çok yüksek bir şeye ihtiyacım yok ama malum Windows kuracağım ve yanına bazı performans isteyen programlar kurmayı düşünüyorum sanırım 128 GB yeterli olur minimum olarak.
Bakıyorum hocam.

Bunu alabilirsiniz hocam HDD'lerin saniyede 64 MB okuma yazma hızı varken M.2 SSD'lerin saniyede 1000 MB yazma ve okuma hızı vardır sisteminiz uçacaktır eğer ürüne güvenemediyseniz size başka bakabilirim karar sizin.

Son düzenleme:
Bakıyorum hocam.

Bunu alabilirsiniz hocam HDD'lerin saniyede 64 MB okuma yazma hızı varken M.2 SSD'lerin saniyede 1000 MB yazma ve okuma hızı vardır sisteminiz uçacaktır eğer ürüne güvenemediyseniz size başka bakabilirim karar sizin.

Hocam ürüne söylenecek laf yok. Gerçekten çok çok teşekkür ederim çok fazla yardımcı oldunuz. Sipariş vereceğim bundan.

Hocam ürüne söylenecek laf yok. Gerçekten çok çok teşekkür ederim çok fazla yardımcı oldunuz. Sipariş vereceğim bundan.

Tamam hocam eğer sorunuz olursa etiketlersiniz beni yardımcı olduysam ne mutlu. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı