Ryzen 5 1600 ve RX 560 sistem toplama

Ahmet Yasin K

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1050 Ti alacakken ekran kartı piyasasının bu hale gelmesinden dolayı daha uygun bir ekran kartı seçimine gitmeye karar verdim. Sizce RX560 2GB beni 1 yıl rahat götürür mü? BF1, COD serisi, FIFA 18 falan high-ultraya yakın ayarlarda 35-40 FPS arasını alabilir miyim? Aklımdaki sistemi aşağıya yazıyorum.

Ekran kartı konusunda sizden yardım bekliyorum.

(Linkleri Sinerjiden aldım ama oradan alıp almayacağım belli değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl belirttiğiniz oyunlarda yetecektir.
Güç kaynağı olarak FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC PSU öneriyorum.
Kasa daha kaliteli olabilirdi.

1 yıl belirttiğiniz oyunlarda yetecektir.
Güç kaynağı olarak FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC PSU öneriyorum.
Kasa daha kaliteli olabilirdi.
Cevap için teşekkürler. Ama kasa konusunda çok takıntım olmadığı için ucuz yolla kapatmak istedim :), malum bütçeyi diğer parçalara ayırmak daha mantıklı. PSU olarak önerinizin sebebi tam olarak nedir? Çok anlamam da PSU konusundan, benim alacağım ürünle sizinki arasında ne gibi farklılıklar var? Yardımcı olursanız sevinirim.

High Power, FSP'ye oranla kalitesiz bir marka. Önerdiğim model fiyat/performans ürünü ve istendiği durumda SLI da yapmaya müsait.

High Power, FSP'ye oranla kalitesiz bir marka. Önerdiğim model fiyat/performans ürünü ve istendiği durumda SLI da yapmaya müsait.
Hocam anladım PSU'yu değiştireyim o zaman teşekkkür ederim :) Ekran kartı konusunda arkadaşlardan hala önerileri bekliyorum. RX560 kullananlar ürün hakkında performansını söylerlerse memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı