Ryzen 5 1600 ve RX 570'li bilgisayar

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartsız Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu linkteki bilgisayarı alsam yaklaşık 2-3 ay kullanırım ve bu süre zarfı içerisinde yüksek ihtimalle oynayacağım en ağır oyun CS:GO falan olur ardından RX 570 eklesem darboğaz yapar mı ve güç kaynağı vs. yeterli midir? Şimdiden teşekkürler. 6 civarında da yazmıştım ama geri dönüş olmadı şansımı tekrar deniyorum.

AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartsız Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu linkteki bilgisayarı alsam yaklaşık 2-3 ay kullanırım ve bu süre zarfı içerisinde yüksek ihtimalle oynayacağım en ağır oyun CS:GO falan olur ardından RX 570 eklesem darboğaz yapar mı ve güç kaynağı vs. yeterli midir? Şimdiden teşekkürler. 6 civarında da yazmıştım ama geri dönüş olmadı şansımı tekrar deniyorum.
fiyat olarak ne kadar belirlediniz ? fiyat aralığını söylerseniz parçalar önerebilirim

ekran kartını sonradan almayı planlıyorum başta max. 2500 ekran kartı içinde 1000-1500
bana sorarsan şuanlık acil değilse hiç girme derim çünkü alıcağın sistem 2500 e uzun ömürlü olmaz yine de alırsan sana tavsiye rx 570 modellerinin 2 tane kaliteli diyebiliceğim marka var rx 570 nitro ve ya asus rog strix rx 570 ikisinden birini almanız yaranınıza olur ben asus kullanıyorum

peki rx 570 için nasıl bir işlemci önerirsiniz apu olmasına gerek yok sizin de dediğiniz gibi en iyisi hepsini beraber almak sizce amd tarafına mı yönelmeliyim yoksa intel mi ?

peki rx 570 için nasıl bir işlemci önerirsiniz apu olmasına gerek yok sizin de dediğiniz gibi en iyisi hepsini beraber almak sizce amd tarafına mı yönelmeliyim yoksa intel mi ?
Kessinlikle amd ben rx 570 ile ryzen 5 2600 ü kullanıyorum pubg gibi oyunları yüksek detaylar da işlemci en fazla %40 ını kullanıyor eğer bütçe ye uymazsa ryzen 5 1600 de olabilir tabi kullanmadım ama çok tavsiye eden var ama sakın amd bandında fx işlemci serisini alma

Yeni konular

Geri
Yukarı