Ryzen 5 1600 ve RX 580 sistem alınır mı?

Bi de kasayı Sharkoon RBG Flow yapsam sıkıntı olur mu?
RAM'da hangisini seçmemi önerirsin.

Kasa hava akişi iyi olduğu surece gorsel zevke kalmis almadan once hava akisini arastirin eger iyiyse dilediginizi alabilirsiniz şu anki mevcut RAM kaliteli diye biliyorum aynisindan bir 8 GB daha eklemeniz yeterli olur bence.

Kasa hava akişi iyi olduğu surece gorsel zevke kalmis almadan once hava akisini arastirin eger iyiyse dilediginizi alabilirsiniz şu anki mevcut RAM kaliteli diye biliyorum aynisindan bir 8 GB daha eklemeniz yeterli olur bence.

Hava akışıyla ilgili pek bir şey bulamadım. Ama şu video var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir bakar mısın ben pek anlamıyorum kasalardan da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava akışıyla ilgili pek bir şey bulamadım. Ama şu video var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bakar mısın ben pek anlamıyorum kasalardan da.

Videoda hava akisi için önde 1 arkada ise fan bulunmadığı söylenilmiş bu bence yetersiz kalır şu anda 4 fanlı kasalar bile var birçok bu az yani arkaya da fan almanız gerekebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Adet hediye fan geliyor. Bunları kullansam 1 egzoz fan diğeri üste çözülür mü sence.

Bilemiyorum cozulur yuksek ihtimal fakat kasa konusunda benim de pek bilgim yok toplamda 3 fan olacaksa hava akisi sorunu cozulur sanirim.
Ustte ve egzos faninda olacak ve on tarafta zaten kendisi geliyor degilmi.

Hava akışı fanlarla sınırlı değil, kasanın mesh yapıda olması lazım ki hava akışı iyi olsun.

Evet sharkon kasa da yari mesh yapida oradaki Frisby kasanin onu komple mesh onu da dusunebilirsiniz PSU konusunda Frisby tavsiye edilmez fakat PSU ayri alacaginiz icin Frisby kasa alinabilir fakat benim de kişisel tercihim sharkon olurdu sanirim gerçekten şık bir kasa.

Evet sharkon kasa da yari mesh yapida oradaki Frisby kasanin onu komple mesh onu da dusunebilirsiniz PSU konusunda Frisby tavsiye edilmez fakat PSU ayri alacaginiz icin Frisby kasa alinabilir fakat benim de kişisel tercihim sharkon olurdu sanirim gerçekten şık bir kasa.

Başka konularda Frisby kasaların çok kötü olduğunu okumuştum o yüzden Frisby'den uzağım. Büyük ihtimal Sharkoon alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı