Ryzen 5 1600 ve RX 590 ekran kartlı sistem uyumlu mu?

• Konuyu başlatan Recoo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Hayır olmaz fakat RX590 Nitro+ alacaksanız bile SE almayın. Biraz daha hata çıkarma olasılığı yüksek bir model. İşlemciyi sinerji üzerinden almayacaksanız, revize yani 12nm model olduğuna emin olun.

2 Hafta önce topladım şu şekilde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Harika bir performans. Metro Exodus ultra ayarlarda normal değerlerde 60-65 fps oynuyorum. Ayrıca kendi listemdeki kasayı öneririm!
Maliyeti ne kadar oluyor bu şekilde?

Son düzenleme:
Hayır olmaz fakat RX590 Nitro+ alacaksanız bile SE almayın. Biraz daha hata çıkarma olasılığı yüksek bir model. İşlemciyi sinerji üzerinden almayacaksanız, revize yani 12nm model olduğuna emin olun.
Zaten 12nm yazıyor
2 Hafta önce topladım şu şekilde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Harika bir performans. Metro Exodus ultra ayarlarda normal değerlerde 60-65 fps oynuyorum. Ayrıca kendi listemdeki kasayı öneririm!
Maliyeti ne kadar oluyor bu şekilde?
3200 tl ediyor
Kesinlikle Se modelini almayın. Wattman hatası ile karşılacaksınız. Onun yerine sade gri versiyonunu öneririm. Nitro+ olanını alın.
Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 590 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı
Bundan mi bahsediyorsunuz?
Ben RX590 Ryzen5 1600 kullanıyorum şahsen darboğaz yok.
Hangi oyunlarda nasıl fps aldinız yazabilirmisiniz?

Son düzenleme:
Sapphire en iyi kart üretcisidir, AMD için ama kartları deli gibi overclock ettiğinden WattMan daha fazla olabiliyor diye biliyorum. Beni bu konuda aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu toplanmış şekilde mi alıyorsun? Tek tek baktım 3700 civarı yaptı. Benim sistemi ben o haliyle 3100 Liraya topladım. Daha fazla ödeme derim. Benimkini bir incele. Anakart bence gereksiz. Benim sistem canavar gibi. Çok çok aşırı beklentilerin yoksa tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı