Ryzen 5 1600 ve RX 590 sistem oyunda kapanıyor

Jteve Sobs

Centipat
Tam olarak kapanıyor mu onu da bilmiyorum ama klavye mouse monitör gidiyor fakat kasada hala ışık oluyor. Ekran kartı ısındığından desem PUBG'de falan önceden uzun süre oynuyordum 75'e kadar falan çıkıyordu. BIOS ve ekran kartının son sürümü güncel değil bundan olabilir mi? Elimde USB Bellek yok bundan dolayı değilse boş masraf yapmak istemiyorum şimdilik. Zaten sistemim oynadığım tüm oyunlara yetiyor. Ha bir de arada bir mavi ekran yiyorum 'Kişisel bilgisayarınız bir sorun ile karşılaştı' gibisinden.
Sistem;
  • R5 1600
  • RX590 Nitro+ SE
  • 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump eklemeyi bilmiyorum yardımcı olur musun?
FPS Raider 550w 80+

Eve geçince yapacağım online olduğunuzda yardımcı olursanız sevinirim.

Abi kolay gelsin yeni PC topladım yanlız oyundan sorun yaşıorm donma oluo bide klavye mause çlışmıyor reset atmak zorunda kalıyorm
İşleci ryzen 5 1600
Ekran kartım ise saphire RX 590 lütfen yardım
Tam olarak kapanıyor mu onu da bilmiyorum ama klavye mouse monitör gidiyor fakat kasada hala ışık oluyor. Ekran kartı ısındığından desem PUBG'de falan önceden uzun süre oynuyordum 75'e kadar falan çıkıyordu. BIOS ve ekran kartının son sürümü güncel değil bundan olabilir mi? Elimde USB Bellek yok bundan dolayı değilse boş masraf yapmak istemiyorum şimdilik. Zaten sistemim oynadığım tüm oyunlara yetiyor. Ha bir de arada bir mavi ekran yiyorum 'Kişisel bilgisayarınız bir sorun ile karşılaştı' gibisinden.
Sistem;
  • R5 1600
  • RX590 Nitro+ SE
  • 16 GB RAM

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı