Ryzen 5 1600X ve GTX 1050 Ti sistem oyunlarda donma sorunu

RaporsuzDeli

Hectopat
Daha fazla  
Yeni toplanan sistemde neredeyse tüm oyunlarda anlık donma ve crash hatası alıyorum.
Sistem;
  • Ryzen 1600X
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM
RAM'lerı Memtest ile test ettim sorun yok. CS:GO gibi sistem dostu bir oyunda bile donma yaşıyorum. Ara ara
ani FPS duşuşleri yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD işlemcilerde pek bir etki yapıyor mu bilmiyorum ama Bitsum park control indirip işlemcinin gücünü artırın. İnternette kurulum ve kullanış videoları mevcut

Yeni toplanan sistemde neredeyse tüm oyunlarda anlık donma ve crash hatası alıyorum.
Sistem;
  • Ryzen 1600X
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM
RAM'lerı Memtest ile test ettim sorun yok. CS:GO gibi sistem dostu bir oyunda bile donma yaşıyorum. Ara ara
GTX 970 Sistemde Oyunların Çökmesi
Biz de aynı sorunu yaşıyoruz. Hiçbir çözüm bulamadık. Forumda da pek cevap alamadık. Konunuzun takibindeyim. Siz de açtığım konunun takibinde olun isterseniz. Bu şekilde bulacağımız çözüm yolunu birbirimizle paylaşabiliriz.

Sistem;
  • Ryzen 1600X
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM
Merhaba abim aynı sorunu bende yaşıyorum büyük ihtimalle AMD ile GTX 1050 ti uyuşmazlığı
Sistem;
  • Ryzen 1600X
  • GTX 1050 Ti
  • 16 GB RAM
Merhaba abim aynı sorunu bende yaşıyorum büyük ihtimalle AMD ile GTX 1050 ti uyuşmazlığından dolayı oluyor.. benim sistemimde 1050 ti ekran kartı AMD FX 8350 işlemci var anlık donmalar bende de oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı