Ryzen 5 2400G ekrana görüntü gelmiyor

O zaman işlemci veya anakart sorunlu. Belki işlemciyi yerine düzgün oturtamamışsındır veya pinlerine zarar vermiş olabilirsiniz.
Pinleri ve bağlantıları kontrol ettim kesinlikle bir hasar,eğilme,renk değişimi yok,bilgisayarcıyla da kontrol ettik o da hasar olmadığını söyledi.
Sanırım ikisini de garantiye göndereceğim gibi görünüyor Başka bir öneriniz yoksa

İşlemcilerin normalde bozulması oldukça zor ama anakart'ta hata ışığı varsa aldığınız yere 2 parçayı getirin. Başınız ağrımadan teknik destek yardımcı olur.

Pinleri ve bağlantıları kontrol ettim kesinlikle bir hasar,eğilme,renk değişimi yok,bilgisayarcıyla da kontrol ettik o da hasar olmadığını söyledi.
Sanırım ikisini de garantiye göndereceğim gibi görünüyor Başka bir öneriniz yoksa
BIOS sifirladigini tahmin ediyorum. Eger ise yaramadiysa gondee garantiye.

İşlemcilerin normalde bozulması oldukça zor ama anakart'ta hata ışığı varsa aldığınız yere 2 parçayı getirin. Başınız ağrımadan teknik destek yardımcı olur.
Malesef hepsiburada’dan aldım mecbur onlara göndericem
BIOS sifirladigini tahmin ediyorum. Eger ise yaramadiysa gondee garantiye.
Yok malesef işe yaramadı garantiye göndereceğim,inşallah sorun çözülür

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı