Ryzen 5 2600 Ani Sıcaklık ve Fan Hızı Artışı

iki dakika da oluyor olan zaten. O süre içinde de elektrik giderse yapacak bir şey yok şansınıza kalmış. Düşük ihtimal ama korkmayın bence.
Başka bir sorun çıkma ihitimali olabilir mi? Birde diyelim ki birşey oldu ne yapmam gerek. Çünkü 3 günlüğüne eve gideceğim. Ev Osmaniye de ama şuan Adana dayım. O 3 gün içerisinde oyun oynayacağım. Birşey olup da 3 günümün boşa gitmesini istemiyorum.

Başka bir sorun çıkma ihitimali olabilir mi? Birde diyelim ki birşey oldu ne yapmam gerek. Çünkü 3 günlüğüne eve gideceğim. Ev Osmaniye de ama şuan Adana dayım. O 3 gün içerisinde oyun oynayacağım. Birşey olup da 3 günümün boşa gitmesini istemiyorum.
Bios güncellemesi başarılı bir şekilde gerçekleşirse başka bir sorun çıkmaz. Ram'lerin frekansını arttırdıysanız veya bios üzerinden herhangi bir ayar yaptıysanız tekrar yapmanız gerek bu kadar.

415604

Dediğiniz gibi core performans boostu kapattım. Voltajı 1.250 ye çektim. Şuan boşta 40 derece civarı dalgalanma yok. Kararlılık testi sonuçları yukarıda. Yardımlarınız için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı