Ryzen 5 2600 için 1000 TL soğutucu önerisi

starkiller

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şu an link atamıyorum ama AMD Ryzen 5 2600 var iç yapmak istiyorum. RX 6700 alacağım için OC yapacağım. Anakartim B450M Dragon. İşlemci soğutucum kendi soğutucusu çok iyi bir iş cikarmiyor boşta 50 derece gibi bana soğutucu önerebilir misiniz? Mümkünse 500 TL'ye kadar olmazsa 1000TL Max.

Soğutur hocam nihayetinde bildiğim kadarıyla 160watt üstü işlemciler içindi güzel bir de macun alırsınız macun içinde para kalır.

Peki macun olarak ne önerirsiniz uygun fiyattan bulursam ikisini de sipariş edeyim. Ekran kartı gelene kadar gelsin onlarda.

Peki macun olarak ne önerirsiniz uygun fiyattan bulursam ikisini de sipariş edeyim. Ekran kartı gelene kadar gelsin onlarda.

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-snowman-t6-ultra-6-fiyati,738140920.html sanırım soğutucu bu.

Soğutucu için önerebileceğim (T6 Ultra da alınabilir) kendi kullanmış olduğum: Dark Freezer X129. Macun içinde geliyor, 5600 ile kullanıyorum, sıcaklıklar iyi.
Ayrıca belki fikriniz değişir diyerekten şu (OC VS STOCK) linke bir göz atabilirsiniz.

Soğutucu için önerebileceğim (t6 Ultra da alınabilir) kendi kullanmış olduğum: Dark Freezer X129. macun içinde geliyor, 5600 ile kullanıyorum, sıcaklıklar iyi.
Ayrıca belki fikriniz değişir diyerekten şu (OC VS STOCK) linke bir göz atabilirsiniz.

Kendi fanın yanına verilen macunları tabsiye etmiyorum genelde 30 40 TL'lik dandirikler oluyor.

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-snowman-t6-ultra-6-fiyati,738140920.html sanırım soğutucu bu.

Hocam macun olarak eğer çakma vs denk gelmezseniz MX4 2020 bu macunda forumun vazgeçilmezlerinden diyebiliriz.

Kendi fanın yanına verilen macunları tabsiye etmiyorum genelde 30 40 TL'lik dandirikler oluyor.

Hocam macun olarak eğer çakma vs denk gelmezseniz MX4 2020 bu macunda forumun vazgeçilmezlerinden diyebiliriz.

Sanirim evde Arctic marka termal macun vardı yoksa onu alacağım. Ve umarım bu soğutucuyu takarken sorun yaşamam. Videolarda vidaları takacak bir yer görmedim bakır kısımda hala bakıyorum. Umarım kullanım kılavuzu gelir.

1000TL bütçeya kadar çıkabiliyorsanız 2600 satıp üstüne katarak r5500 alınabilir gibi , ama tabi al sat süreci biraz angarya bir iş olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı