Ryzen 5 2600 için soğutucu önerisi

Laegon

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
İyi akşamlar herkese, ben Ryzen 5 2600'ü OC yaparak 4 ya da 4.1 GHz'de kullanmak istiyorum fakat bunun için stok fanla risk almak istemiyorum. Önerebileceğiniz sıvı ya da hava soğutucu varsa almak istiyorum bütçe problemim yok şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta aynı konu için araştırma yaptım. Arctic Freezer 34 Esports DUO modelini satın aldım. Kargosunu bekliyorum. R5 2600 için çok efsane bir soğutma olduğunu söylüyorlar. İnceleme videolarını izleyebilirsin.

Bu hafta aynı konu için araştırma yaptım. Arctic Freezer 34 Esports DUO modelini satın aldım. Kargosunu bekliyorum. R5 2600 için çok efsane bir soğutma olduğunu söylüyorlar. İnceleme videolarını izleyebilirsin.
Hocam nereden aldınız acaba ? Bende almayı düşünüyorum. Beyaz olan güzel gözüküyor kırmızı rengi olanı da var.

İyi akşamlar herkese, ben Ryzen 5 2600'ü OC yaparak 4 ya da 4.1 GHz'de kullanmak istiyorum fakat bunun için stok fanla risk almak istemiyorum. Önerebileceğiniz sıvı ya da hava soğutucu varsa almak istiyorum bütçe problemim yok şimdiden teşekkürler.
Bütçen yetiyorsa kesinlikle Artic 34 Duo al derim. R5 2600 ile kullanıyorum. 4.1GHz OC yapılmış haliyle bile stres testlerinde 70 dereceyi görmüyor 😀

İlk aldığım zamanlar açtığım konuya bakabilirsiniz.

:) Acaba bilişimport'a güvenememiş olabilir misiniz ? Ben de bilemiyorum nasıl bir sitedir ?
Bilişimport sitesi iyidir. Artic ürünlerini Türkiye'de o satıyor. Diğer satıcılara da o satıyor. Ben daha ucuz diye Bilişimport yerine Gel Bura sitesinden almıştım. Oradan alınanları da Bilişimport gönderiyormuş. Fark eden bir şey olmadı kargo yine Bilişimport bandı ile geldi 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı