Ryzen 5 2600 için soğutucu tavsiyesi

Mustafa2738282

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. İşlemcim Ryzen 5 2600, anakart MSI A320M-A Pro. Soğutucu olarak Snowman T6 alırsam soğutucunun büyüklüğü genişliği olarak sorun yaşar mıyım?

Öncelikle merhaba. İşlemcim Ryzen 5 2600, anakart MSI A320M-A Pro. Soğutucu olarak Snowman T6 alırsam soğutucunun büyüklüğü genişliği olarak sorun yaşar mıyım?

Bütçeniz ne kadar? Size şunu önerebilirim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar ? Size şunu önerebilirim :
Çok abartı bir tavsiye olmuş, Zira o soğutucuyla i7 serisi bile antertikaya döner, Stock soğutucunun işinizi fazlasıyla görmesi gerekiyor, Ama ben sıvı soğutucu tercih etmek istiyorum derseniz, Cooler master'ın Sıvı Soğutucu Tavsiye ederim.

Bütçeniz ne kadar ? Size şunu önerebilirim :
Gereksiz pahalı.

Bu bile yeterli olur sıvı soğutucu alacaksa.

Ama tavsiyem düzgün bir kule tipi almanız.

Çok abartı bir tavsiye olmuş, Zira o soğutucuyla i7 serisi bile antertikaya döner, Stock soğutucunun işinizi fazlasıyla görmesi gerekiyor, Ama ben sıvı soğutucu tercih etmek istiyorum derseniz, Cooler master'ın Sıvı Soğutucu Tavsiye ederim.
Kusura bakmayın hocam. Pek bilgim yok bu bilgisayar konusunda. Bi' tanıdığımda vardı diye bunu atmıştım.

Snowman T6 Ultra kullanan birisi olarak söylüyorum sağlam soğutuyor sessiz çalışıyor ama çok büyük hocam Zalman Z3 Plus gibi mid Tower bir kasada bile çok yer kaplıyor tercih size kalmış.

240mm versiyonu 120mm'den daha ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı