Ryzen 5 2600 MSI RX 570 Armor sistem toplama

cantaskaya

Centipat
Sistem özellikleri.

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600.
Anakart: MSI B450M PRO M.2 V2.
RAM: G.Skill 2x8 16 GB 3000MHz DDR4 Sniper X orman kamuflaj.
Ekran kartı: MSI RX 570 Armor 4 GB 256Bit.
HDD: WD 500 GB 64 MB 7200 RPM.
SSD: HyperX Fury 3D 240 GB 500/500/sn.
Kasa: Power Boost VK-G2080C RGB USB 3.0 mid Tower.
PSU: Power Boost 600W 80 Plus Bronze 12CM fanlı ATX.

Borcum olduğu için sistemden biraz kıstım yoksa RTX'leri falan alıp çıldırtırdım :D.
Şaka falan bir yana da sistem nasıl sizce? Oynadığım tek oyun PUBG Mobile ve pes serisi oynuyorum. PES 2019'u falan şu anki bilgisayarım kaldırmadığı için bunu alacağım. Ayrıca İtopya'dan almayı düşünüyorum sizce nasıl olur?

Sistem özellikleri.

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600.
Anakart: MSI B450M PRO M.2 V2.
RAM: G.Skill 2x8 16 GB 3000MHz DDR4 Sniper X orman kamuflaj.
Ekran kartı: MSI RX 570 Armor 4 GB 256Bit.
HDD: WD 500 GB 64 MB 7200 RPM.
SSD: HyperX Fury 3D 240 GB 500/500/sn.
Kasa: Power Boost VK-G2080C RGB USB 3.0 mid Tower.
PSU: Power Boost 600W 80 Plus Bronze 12CM fanlı ATX.

Borcum olduğu için sistemden biraz kıstım yoksa RTX'leri falan alıp çıldırtırdım :D.
Şaka falan bir yana da sistem nasıl sizce? Oynadığım tek oyun PUBG Mobile ve pes serisi oynuyorum. PES 2019'u falan şu anki bilgisayarım kaldırmadığı için bunu alacağım. Ayrıca İtopya'dan almayı düşünüyorum sizce nasıl olur?
Armor serisi kronik sorunlu, almanızı önermem. Onun yerine Nitro+ veya Pulse modelini tercih edin. Kasa ve PSU kesinlikle değişmeli, eğer sisteminizin aylar sonra çöp olmasını istemiyorsanız.

Sistem ile ne yapacaksınız ve tam olarak bütçeniz nedir ? Başka alternatifler sunabilirim.

Armor serisi kronik sorunlu, almanızı önermem. Onun yerine Nitro+ veya Pulse modelini tercih edin. Kasa ve PSU kesinlikle değişmeli, eğer sisteminizin aylar sonra çöp olmasını istemiyorsanız.

Sistem ile ne yapacaksınız ve tam olarak bütçeniz nedir ? Başka alternatifler sunabilirim.
nitro ve pulse dediğin sapphire markanın galiba ben sapphire markayı bilgisayarıma takmam yanından bile geçirmem senin kendi tercihindir bilemem ama gigabyte ve sapphire benim için marka değil ayrıca kasa ve psu neden değiştirmem gerek bir açıklama yaparsan daha iyi olur benim için .
bütçem sınırlı olduğu için bu sistemi topluyorum tamamı 4.300 tl yapıyor şu an sistemin .

Shappire konusunda haklısın ama Gigabyte ? Ayrıca armor serisini kesinlikle almamalısın arkadaş doğru söylemiş.Ayrıca Gigabyte'a laf edip Power Boost kasa ve PSU kullanman da ayrı bir ironi olmuş.
Bütçeden dolayı power boost kullanıyorum yoksa corsair alırdım ayrıca şu an ki kullandığım kasa da power boost gayet iyi bir sıkıntı yok

nitro ve pulse dediğin sapphire markanın galiba ben sapphire markayı bilgisayarıma takmam yanından bile geçirmem senin kendi tercihindir bilemem ama gigabyte ve sapphire benim için marka değil ayrıca kasa ve psu neden değiştirmem gerek bir açıklama yaparsan daha iyi olur benim için .
bütçem sınırlı olduğu için bu sistemi topluyorum tamamı 4.300 tl yapıyor şu an sistemin .
Sapphire ve Gigabyte oldukça kaliteli markalardır. Herhangi bir sorunun oluştuğunda kolayca destek alabilirsin. Armor serisi ekran kartları kronik sorunlu, özellikle RX 570 serisi.

Powerboost kasayı önermememin sebebi ise gerek malzeme kalitesi (saç kalınlığı, hava sirkülasyonu) gerek de Çin'de taklit olarak üretilip marka basılarak piyasaya sürülmesi olsun.

Aynı şeyler PSU içinde geçerli ki bildiğiniz üzere PSU sistemin kalbi.

Amacım sadece bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi parçayı önermek. Seçme tercihi tamamen size kalmış.

Sapphire ve Gigabyte oldukça kaliteli markalardır. Herhangi bir sorunun oluştuğunda kolayca destek alabilirsin. Armor serisi ekran kartları kronik sorunlu, özellikle RX 570 serisi.

Powerboost kasayı önermememin sebebi ise gerek malzeme kalitesi (saç kalınlığı, hava sirkülasyonu) gerek de Çin'de taklit olarak üretilip marka basılarak piyasaya sürülmesi olsun.

Aynı şeyler PSU içinde geçerli ki bildiğiniz üzere PSU sistemin kalbi.

Amacım sadece bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi parçayı önermek. Seçme tercihi tamamen size kalmış.
4.000 tl civarı bir sistem önerebilirmisiniz ? 4.000 tl yide biraz geçebilir .

4.000 tl civarı bir sistem önerebilirmisiniz ? 4.000 tl yide biraz geçebilir .
İsterseniz İncehesap.com üzerinden bu sistemi toplanmış şekilde alabilirsiniz.

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz-3.9GHz 6/12 19MB Soket AM4 65W 12nm Wraith Stealth Fanlı İşlemci (1 x 863,1TL)
Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)Mhz mATX Anakart (1 x 430,6TL)
Ram: HyperX Fury 8GB (1x8GB) DDR4 3200 MHz CL18 Ram - HX432C18FB2/8 (2 x 570,76TL)
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 590 8G G5 AMD Radeon RX 590 8GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - 11289-06-20G (1 x 1.475,62TL)
SSD disk: Gigabyte 480GB 2.5" SATA 6 550/480 MB/s SSD Disk- GP-GSTFS31480GNTD (1 x 375,87TL)
Kasa: Corsair CC-9011105-WW Carbide 270R Pencereli Mid-Tower PSU'suz ATX Siyah Kasa (1 x 445,47TL)
Kasa güç kaynağı: Cooler Master MPE-6501-ACABW-EU 650W 80+ Fanlı Power Supply (1 x 483,06TL)

Toplam Fiyat: 4.644,48 TL (KDV Dahil)

incehesap.com PC Toplama Sihirbazı ile oluşturulmuştur

Kendiniz toplamak isterseniz bu sistemi alabilirsiniz.

Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz C16 Siyah Ram - CMK8GX4M1D3000C16 827875 Corsair | Trendyol (2 tane alınacak)

Toplam 4464 TL yapıyor.

Shappire konusunda haklısın ama Gigabyte ? Ayrıca armor serisini kesinlikle almamalısın arkadaş doğru söylemiş.Ayrıca Gigabyte'a laf edip Power Boost kasa ve PSU kullanman da ayrı bir ironi olmuş.
şu an kullandığım kasa ve psu power boost herhangi bi sıkıntısını görmedim onun için tekrar power boost almak istedim aynı kasalar farklı markalarda psu suz aşırı fiyatlar da .
Çok güzel sistem güle güle kullanın.

Sistem nasıl diye soru soruyor, sonra da öneri yapan insanı pek de ciddiye almamış gibi geri cevap veriyorsunuz. Bence herhangi bir öneri almaya ihtiyacınız yok çok güzel sistem toplamışsınız.
sistem konusun da ciddimisiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı