Ryzen 5 2600 MSI Armor RX 570 PUBG FPS sorunu

ahmet çetinn

Hectopat
İtopya'dan hazır sistem aldım Ryzen 5 2600 MSI RX 570 Armor 8 GB 3000MHz RAM var PUBG'de oyun akıcı değil 120 FPS'den birden 30A falan düşüyor etrafımda dönerken falan FPS düşüklüğü oluyor RAM az mı kalıyor acaba? PC alalı daha 2 gün oldu. HDD ve SSD almadım eski bilgisayarımdan kalan 2TB HDD var onu taktım HDD'in 1TB dolu oyunlar falan var dosyalar var bu kasma yaşatır mı?

Sorunun depolamadan kaynaklandığını düşünmüyorum. Zira SSD veya HDD FPS etki eden bir faktör değil. MSI Afterburner ile oyun içi değerlerin ekran görüntüsünü koyar mısınız?

Sorunun depolamadan kaynaklandığını düşünmüyorum. Zira SSD veya HDD FPS etki eden bir faktör değil. MSI Afterburner ile oyun içi değerlerin ekran görüntüsünü koyar mısınız?

değerleri atarım. fps drop olduğu sırada ekran kartı kullanımına bakıyorum 90 dan 50 ye falan düşüyor acaba ekran kartında mı sıkıntı var. pubg ekran kartını 100 kullanıyor bu normal ama fps drop olunca ekran kartı kullanımı düşüyor baya sonra fps düzelince tekrar 99 80 arası kullanmaya devam ediyor
Driver sürümün nedir?
ekran kartını daha yeni güncelledim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı