Ryzen 5 2600 sistemde GTX 1050 Ti ekran kartı çalışmıyor

AliEmreAA

Femtopat
Daha fazla  
ASUS A520M-K anakart AMD Ryzen 5 2600 işlemci 16 GB RAM'im var bu sisteme kendi ekran kartım olan GTX 1050 Ti'ı taktığım da görüntü alamıyorum ve 1 uzun 3 kısa bip sesi alıyorum. Ekran kartını farklı iki sistemde denedim onlarda ise görüntü alabiliyorum ve bip sesleri gelmiyor. Kendime ait olan sisteme RX 550 4 GB bir ekran kartı taktım onda görüntü verdi ve hiçbir sıkıntı yaşamadım bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise sevinirim. Yaklaşık 1 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum fakat henüz bir sonuca ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'u güncellemen gerekiyor aynı sorunu yaşadım. Eğer olmaz ise CSM yada Legacy modlarını açman gerekiyor diye hatırlıyorum.

BIOS'u güncellemen gerekiyor aynı sorunu yaşadım. Eğer olmaz ise CSM'ya da legacy modlarını açman gerekiyor diye hatırlıyorum.

BIOS güncel durumda. CSM ve legacy modlarının nasıl açıldığını da bilmiyorum. BIOS konusuna hiç hakim değilim ama sistemi Vatan Bilgisayar'dan aldım ve onlar sistemi montajlarken BIOS güncellemesini yapıp öyle teslim ettiler.

Geri
Yukarı