Ryzen 5 2600 ve GTX 1060 sistem toplama

Öncelikle tam bütçenizi belirtir misiniz? Seçilen kasa kötü ekran kartının daha ucuz muadilleri mevcut kesinlikle 300 dolar edecek bir ekran kartı değil bu siteyi ilk defa gördüm nerede yaşıyorsunuz bileşenler gereksiz pahalı. Tam bütçenizi ve monitör ekipman dahil mi onu da söylerseniz size daha iyi bir sistem toplamada yardımcı olabilirim.

Öncelikle tam bütçenizi belirtir misiniz? Seçilen kasa kötü ekran kartının daha ucuz muadilleri mevcut kesinlikle 300 dolar edecek bir ekran kartı değil bu siteyi ilk defa gördüm nerede yaşıyorsunuz bileşenler gereksiz pahalı. Tam bütçenizi ve monitör ekipman dahil mi onu da söylerseniz size daha iyi bir sistem toplamada yardımcı olabilirim.

merhaba bu oxyd bayisi benim bilgisiyarım topladığım kişinin toptancısı topladığım kişi güvenilir biri okonuda sıkıntı yok birde bütçemiz 6700 enn fazla monitör dahil

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı