Ryzen 5 2600 ve GTX 1660 Ti Hazır Sistem Alınır mı?

habib gürkan

Decapat
Bütcem monitörle beraber 4700 TL ama ben monitörü daha sonra almaya karar verdim. Bende 720P 60 Hz monitor var 4-5 ay onu kullanacağım sonra 24 inç 75 Hz FreeSync monitor alacağım.
Sistem:
  • R5 2600
  • MSI B450 PRO-M. 2
  • G.Skill 8 GB Sniper X 3200MHz
  • ASUS GTX 1660 Ti ROG STRIX 3 fan 6 GB (OC olan degil ne fark var bilmiyorum)
  • Corsair Spec-Delta 550W 80Plus kasa
  • Kingston 480 GB HyperX SSD
  • Fiyat: 4525 TL

Sizce dogru mu yapıyorum?
Not; anakarti B450 PRO VDH-Plus yaparsam 4565 TL oluyor yani 40 TL fazla istiyor veya Gigabyte GTX 1660 Ti Gaming OC 3 fan ekran kartı yapınca 4421 TL oluyor, veya Zotac GTX 1660 Ti alınca 4354 TL oluyor.
Spec-Delta kasa sanki kucuk 3 fanlı ekran kartı takinca fanlara degmesine 2 parmak mesafe var sıkıntı yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu sistemi alıcam ama vatan hdd siz almayı kabul etmiyor onu ayarlarsam alırım siz biliyormusunuz hdd nedenini?
Ve kasayı rqmpage rmc2019 joyance düşünüyorum mesh oldugundan daha iyi sogut sanki

Bütcem yetmesi icin başka şeyi kısmam lazim 16 gb ram yapmak için. Tam sipariş vercekken hdd seçmediniz diyor ama ben ssd seçsemde kabul etmiyor nasil düzeltirim hdd alırsam ssd alamam ssd seçiyorum olmuyor
Bu sisteme Ryzen 3600 ekleyip öyle satın alman daha mantıklık.
Bu sistem pahalı Benim sistem fiyatina gore daha performansli ve 4400lük sistemde asusun o modeli performans en kötü gtx 1660ti lar arasinda

Sistemi alabildinmi ben ogrendigim kadariyla sihirbaz zorunluymuş hdd almak ben vaz geçtim bekliyecem biraz. Yeni sistemler çıkar belki sende bekle istersen

Ben o sistemi beğendim lakin ekran kartı soru işareti... Tek fanlı bir model ısınma performansından şüpheliyim.
Kime sorsam asus dual ve ph modellerinden uzakdurun palit tek fanlısı bile daha fazla performans ve daha serin çalışıyor dediler.asus rog ama en iyisi dediler hep
Sistemi alabildinmi ben ogrendigim kadariyla sihirbaz zorunluymuş hdd almak ben vaz geçtim bekliyecem biraz. Yeni sistemler çıkar belki sende bekle istersen
Bende alamıyorum sistem izin vermiyor hdd alırsam bütçem yetmiyor mesaj yazdım adamlara cevap yazmadılar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı