Ryzen 5 2600 ve GTX 1660 Ti Hazır Sistem Alınır mı?

Çok bi sıkıntı yaratırmı bana ? 2600x ve 1660 Ti dar boğaz olur mu ?

Teşekkür ederim tek içime sinmeyen anakart bazı eksikleri var gibi mesela M2 alimünyum soğutucu bloğu felan yok.Açıkçası pek anlamıyorum ama ...

Hocam buna baktım ama sadece ekran kartı ön planda. 1660Tİ orta üst seviye istediğim bir ekran kartı.Ve 2060'ı 1660Ti olarak değiştiremiyorum.
Size şöyle açıklayayım zaten burdaki işlemci sizin 2600 veya 2600x ten çok daha iyi bir işlemci ve ayrıca sadece anakart ve ssdyi değiştirirseniz 1660ti lı sistemden çok daha iyi performans sunacaktır ve daha ucuza .

kesinlikle katılıyorum anakartı auros elite yap ssd yide toshiba yapabilirsin dilersen 1tb hdd ekle 5800 civarı yapıyor sizinkinden daha performanslı bir sistem para olsaydı bende alcakdım işlemciyi r5 2600 yaparsanız 5300 civarı oluyo
Çok kararsızım hata yapmak istemiyorum :S
Anakart koymayı unutmuşum
PSU olmadan 6.350,11₺ oldu
Hemen hemen 300 liralık bir zararın oluyor ama parçalarda istediğin gibi değişiklik yapabiliyorsun.
Hocam parça parça amazon felan uğraşmak istemiyorum açıkçası tek bi yerden gelsin tek bir muhattabım olsun.Kafam rahat olur hiç yoktan :)
Size şöyle açıklayayım zaten burdaki işlemci sizin 2600 veya 2600x ten çok daha iyi bir işlemci ve ayrıca sadece anakart ve ssdyi değiştirirseniz 1660ti lı sistemden çok daha iyi performans sunacaktır ve daha ucuza .
3600 olsun öneriyorsunuz yani ?

İnceHesap Hazır Sistemler bölümüne gidip bakabilirsiniz orda 1660Tİ sistemler 4.500 civarı olmakta. 3-5 update ile 5.500 civarına güzel sistemler ortaya çıkar.

Hocam parça parça amazon felan uğraşmak istemiyorum açıkçası tek bi yerden gelsin tek bir muhattabım olsun.Kafam rahat olur hiç yoktan :)

Neden bu paraya Rx5700 ve Rtx2060'lı dengeli sistemler mevcutken 1660ti istiyorsunuz ?

sosyal.JPG
Kasa ve psu kısmını aslında size bıraktım.Ben oraya örnek olsun diye koydum ama bu sistemde 1 siteden alınıyor.Artı olarak site montaj işlemlerini vs. yapıyor.

Eki Görüntüle 445206Kasa ve psu kısmını aslında size bıraktım.Ben oraya örnek olsun diye koydum ama bu sistemde 1 siteden alınıyor.Artı olarak site montaj işlemlerini vs. yapıyor.
Link atabilirmisiniz ?
İnceHesap Hazır Sistemler bölümüne gidip bakabilirsiniz orda 1660Tİ sistemler 4.500 civarı olmakta. 3-5 update ile 5.500 civarına güzel sistemler ortaya çıkar.
Hocam hep birşeyler eksik hep bir taraf içine sinmiyor sıkıntı yaşatıyor yada çok kafaya takıyoruz bilemiyorum iyice paranoya şekline girdi araştırma :)

Black Friday'ı bekleyebilme ihtimaliniz var mı? 29 Kasım'da indirimler başlar ama dikkat edin bazı yerler 1 ay kadar önce fiyat yükseltip Black Friday'de indirim yapmış gibi gösteriyor, piyasayı takip edin.
Hazır Sistemler Listesi - inventus buraya da bi bakın isterseniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı