Ryzen 5 2600 ve GTX 750 Ti sistem Darkorbit FPS problemi

Kerim29

Decapat
Merhabalar arkadaşlar,

Aşağıdaki fotoğraflarda, oynadığım oyunum ile ilgili FPS sorunlar yaşıyorum sol üstte gördüğün gibi FPS bulunuyor.
Kalabalık savaşlarda fpslerim 10-20'lere düşüyor. Stabil 60 FPS'de kalması için ne yapmalıyım hangi parçalarımı yükseltmeliyim bir yol gösterebilir misiniz bana?

AMD Ryzen 5 2600.
MSI B450 GAMING Plus.
8 GB Kingston Hyper CL15 3000MHz RAM.
GTX750 Ti (Oynamakta olduğum oyun için ekran kartının peki bir önemi yok dendi, sizin düşünceleriniz nedir? )

Oyun adı darkorbit web tabanlı flash Player destekli)

Eğer PC sistemim bu oyun içni yeterli ise bir ayar gelan mı yapmam gerekiyor var mıdır?

Stabil 60 FPS'de de savaşmak istiyorum ama çok düşüyor FPS'im 10-lara kalbalık savaşlarda. O anlarda neye yük biniyorada o kadar FPS kaybı yaşıyorum bunu bilmek istiyoruım teşekkürler.

vvvvvvvvvvvvvvvv.png

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.png

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.png

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Darkorbit oynamayali 3-4 sene oluyor ama mesele genellikle tarayici ile ilgili. Cerezleri silmeyi dene, bir de oyun ekranini kucult biraz yan tarafa gorev yoneticisini ac cubi girince ya da savasa girince degerlere kendin bak bakalim hangisi yukseliyor? En iyi boyle anlasilir eger donanimla ilgili sorun varsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı