Ryzen 5 2600 ve RTX 2060 sistem tavsiyesi

Bombed

Hectopat
Öncelikle el elden üstündür diğerek her türlü tavsiyeye açık olduğumu bilmenizi isterim. Yaklaşık 6500 TL bütçem var fakat hala PSU ve kasa konusunda beni tatmin edebilecek ve bütçemi aşmadan almamı sağlayabilecek bir şey bulamadım. PSU her türlü çözülür ama kasa konusunda sürekli ikilemde kalıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız sistem gayet iyi olmuş. Kasa olarak bunu tercih edebilirsiniz: Corsair Carbide Spec-delta Rgb 550w 80+ Mid Tower - n11.com
Ya da Cooler Master MB511 olabilir.
Ekran kartı biraz pahalı yalnız, o paraya 5700XT alınabilir.

Bence şu kasaya bakın: Battle Bronze [webtekno] GIGABYTE GeForce RTX™ 2060 OC 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com
İsterseniz anakartı Gigabyte B450 Aorus Elite yaparsınız 320 TL farkla. Topladığınız sistem çok pahalıya geliyor, aynı sistemi 1000 TL ucuza alacaksınız. Hatta RTX2070 eklerseniz 6.600 TL ediyor.

Yaptığınız sistem gayet iyi olmuş. Kasa olarak bunu tercih edebilirsiniz: Corsair Carbide Spec-delta Rgb 550w 80+ Mid Tower - n11.com
Ya da Cooler Master MB511 olabilir.
Ekran kartı biraz pahalı yalnız, o paraya 5700XT alınabilir.

Bence şu kasaya bakın: Battle Bronze [webtekno] GIGABYTE GeForce RTX™ 2060 OC 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com
İsterseniz anakartı Gigabyte B450 Aorus Elite yaparsınız 320 TL farkla. Topladığınız sistem çok pahalıya geliyor, aynı sistemi 1000 TL ucuza alacaksınız. Hatta RTX2070 eklerseniz 6.600 TL ediyor.
Tavsiye ettiğin kasa hoşuma giden bi kasa fakat 550 w power supply yeterli gelmeyebilir diye endişelenmedim değil aklımdaki power supply 650 w idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı