Ryzen 5 2600 ve RTX 2070 sistem toplama

Doğrudur hocam bende biraz zaman geçtikçe ram SSD hatta 2k monitöru bile zorlayabilirim şimdi elimin altında bir sistem olsun istiyorum gerektikçe eklemek istiyorum almışken de iyi bir ekran kartı almak için rtx 2070 tercih etmek istedim hepsini değişebilirimde 3000 * 4000 lik ekran kartini değişmem çok zor gerekirse 4 5 ay 1080p oynayabilirim :)

Tamamdır hocam teşekkür ederim onu çıkartayim 7200rpm ekleyeyim çok fark yok zaten fiyat olarak

HDD yerine 4 5 aylık 240 SSD de işini görebilir. RAM den vs önemli bence w10 ile sorun yaşayanlar vs çok fazla oluyor devir hız devri :) . 200 250 TL arası bir şey w10 + 4 5 oyun yükleyebilirsin.

RTX 2060 varken RTX 2070'e ekstradan 1000 TL verilmez bence. Aşağıdaki sistemi tavsiye ederim. 2K 144 Hz monitör, 16 GB RAM, NVMe SSD ve 2600X.
Eki Görüntüle 368917
Pubg de 2060, 2070 performansı arasında baya bir FPS farkı oluşuyordu hocam daha doğrusu birkaç videoda o şekilde gördüm var mı o kadar farkı , onerdigin sistemi alıp geceyimmi yoksa 2070 alıp yavaş yavaş eksikleri mi gidereyim

Pubg de 2060, 2070 performansı arasında baya bir FPS farkı oluşuyordu hocam daha doğrusu birkaç videoda o şekilde gördüm var mı o kadar farkı , onerdigin sistemi alıp geceyimmi yoksa 2070 alıp yavaş yavaş eksikleri mi gidereyim
2070 alıp yavaş yavaş eksikleri gidermek tabi ki daha mantıklı ancak ilerde alamayabilirim bir sıkıntı olur veya bu süreç 1 yılı geçer diyorsan 2070 alıp kendini zora sokmaya gerek yok. 2060 da işini güzelce görücektir diye tahmin ediyorum.

PUBG'de 2060, 2070 performansı arasında baya bir FPS farkı oluşuyordu hocam daha doğrusu birkaç videoda o şekilde gördüm var mı o kadar farkı, onerdigin sistemi alıp geceyim mi yoksa 2070 alıp yavaş yavaş eksikleri mi gidereyim?
Hocam bence alıp geçin. Aradaki fiyat farkına değecek kadar bir performans farkı yok kartlar arasında.

Dostun RTX 2070 ve Ryzen 2600X sistem topladım bir kaç hafta önce. 1080p monitörde çok rahat oynuyorum. Normalde PUBG videosu çekecektim ama PUBG Mobile'dan PUBG'ye yeni geçtim daha alışamadım. Ama 1-2 güne ultra ve düşük ayarlarda bir video atarım kafanda fikir olur.

Dostun RTX 2070 ve Ryzen 2600X sistem topladım bir kaç hafta önce. 1080p monitörde çok rahat oynuyorum. Normalde PUBG videosu çekecektim ama PUBG Mobile'dan PUBG'ye yeni geçtim daha alışamadım. Ama 1-2 güne ultra ve düşük ayarlarda bir video atarım kafanda fikir olur.
Hocam videonu bekliyorum monitörün markası modelinide atarsanız ucuzsa ondan bende alayım en azından monitorden düşürsem fiyatı 2600x e bende çıkayım :)
Hocam bence alıp geçin. Aradaki fiyat farkına değecek kadar bir performans farkı yok kartlar arasında.
Fiyatlarda indirime gidilene kadar düşüneyim ben en iyisi hocam bir sitede 120fps rtx2070 demiş diğer sitede 90 FPS demiş 2060 için kafam allak bullak oldu :)

Hocam videonu bekliyorum monitörün markası modelinide atarsanız ucuzsa ondan bende alayım en azından monitorden düşürsem fiyatı 2600x e bende çıkayım :)

Fiyatlarda indirime gidilene kadar düşüneyim ben en iyisi hocam bir sitede 120fps rtx2070 demiş diğer sitede 90 FPS demiş 2060 için kafam allak bullak oldu :)
Eski bir model stoğu yok sanırım hiçbir yerde. RTX 2060 için Technopat incelemesine bak. RTX 2070 için yarına video çekmeye çalışırım.

Eski bir model stoğu yok sanırım hiçbir yerde. RTX 2060 için Technopat incelemesine bak. RTX 2070 için yarına video çekmeye çalışırım.
Oyunlarda akıcı mi monitör ucuza bulsam böyle bitane monitör 2070 alır ram ve SSD eklerim ileri dönük olur sistemim en azından

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı