Ryzen 5 2600 ve RX580 düşük FPS sorunu

Esatbsuxbd

Centipat
Yeni bir sistem aldım şu an sadece CS ile sistemi orta ayarlarda test ettim ve 180 250 arası bir FPS alıyorum. Evet yüksek FPS ama sistemime baktığımda daha iyi bir perfonmans vermesi gerekmez mi?

8+8 GB 3000 MHz RAM
RX580 Armor
B450M Pro M.2 MSI
Ryzen 2600
480GB SSD
AMD Wraith Max soğutucu

Konsol komutlarından FPS_MAX 0 girili

AMD kare hızı kontrolcusu de kapalı ne yapabilirim? CS yüksek ayarlarda drop giriyor. Bundan benden kat kat kötü PC'si olan arkadaşlarım benden daha yüksek FPS alıyor. FPS iyi ama bu PC'ye göre kotü. Ne olur yardım edin. Mönitör 144 Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bir oyuna dayanarak sistemini kötülemene gerek yok; Fortnite,Pubg.... gibi oyunlarda da test yap yine kötü performans alıyorsan sistemine avast ya da karspesky gibi kaliteli virus programlarıyla tam virus taraması yapmanı öneririm bide gpu-z ssini atarmısın? Bakarsam iyi olur.

Yeni bir sistem aldım şu an sadece CS ile sistemi orta ayarlarda test ettim ve 180 250 arası bir FPS alıyorum. Evet yüksek FPS ama sistemime baktığımda daha iyi bir perfonmans vermesi gerekmez mi?

8+8 GB 3000 MHz RAM
RX580 Armor
B450M Pro M.2 MSI
Ryzen 2600
480GB SSD
AMD Wraith Max soğutucu

Konsol komutlarından FPS_MAX 0 girili

AMD kare hızı kontrolcusu de kapalı ne yapabilirim? CS yüksek ayarlarda drop giriyor. Bundan benden kat kat kötü PC'si olan arkadaşlarım benden daha yüksek FPS alıyor. FPS iyi ama bu PC'ye göre kotü. Ne olur yardım edin. Mönitör 144 Hz 1ms.
Yüksek ayarlarda nasıl drop oluyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı