Ryzen 5 2600X için sıvı soğutma önerisi

Ben stok soğutucu kullanıyorum fakat bu modelle ilgili çok fazla araştırma yapmıştım, almayı düşünüyordum fakat CM MasterGel Pro termal macun ile işlemcim gayet serin çalışınca almaktan vazgeçtim.

Freezer 33 eSports Edition, çok güzel bir F/P ürünü. R5 2600X gibi 95W TDP'ye sahip bir işlemci için fazla fazla yeterli. Ayrıca yanında gelen fanlar, Arctic'in üst seviye fanları.

Bu soğutucunun termal tasarım gücü oldukça yüksek;

IMG_1345.JPG

Ben stok soğutucu kullanıyorum fakat bu modelle ilgili çok fazla araştırma yapmıştım, almayı düşünüyordum fakat CM MasterGel Pro termal macun ile işlemcim gayet serin çalışınca almaktan vazgeçtim.

Freezer 33 eSports Edition, çok güzel bir F/P ürünü. R5 2600X gibi 95W TDP'ye sahip bir işlemci için fazla fazla yeterli.

Bu soğutucunun termal tasarım gücü oldukça yüksek;

Eki Görüntüle 351665
Konuda belirttiğim gibi 4.2GHz hızda, serin bir şekilde %100 yükte çalıştırabilir miyim sence, yeterli olur mu bu soğutucu?
Ryzen 5 2600X için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı