Ryzen 5 2600X için sıvı soğutma önerisi

Hocam maşallah senin de benim gibi bütün sorunlar bizi buluyor bende 2 aydır aldığım sistemi hala kullanamadım bir yanı bozuluyor onu düzeltiyoruz diğeri arıza veriyor falan.
Çok sıkıntılıymış bu kasa işi ya :). Laptopta rahattım.

O zaman size hava soğutucu bakacağız.
O da olur hocam fark etmez, RGB olsun güzel soğutsun isteklerimi karşılasın yeter. :)
Hocam maşallah senin de benim gibi bütün sorunlar bizi buluyor bende 2 aydır aldığım sistemi hala kullanamadım bir yanı bozuluyor onu düzeltiyoruz diğeri arıza veriyor falan.
Çok sıkıntılıymış bu kasa işi ya :). Laptopta rahattım.
Hocam işlemci sıcaklığı sorunu çektim başlarda hafiften de olsa çözdüm, monitör sıkıntısı çektim şu an serviste.
Laptop rahat ya valla alıyorsun kafa rahat :)
Kasanın kapağı açık mı kullanıyorsunuz? @Wynex
Kapalı kullanıyorum.

RGB hava soğutucu işi biraz sıkıntılı yalnız. Performanstan ödün vermek zorunda kalırsınız. Ayrıca açık kullansaydınız çift radyatörlü hava soğutucu önerecektim ama mecbur tek radyatörlü önereceğim. Kapağı açık kullanırsanız : be quiet! Dark Rock Pro 4 İşlemci soğutucu BK022 İşlemci Fanı - Nanokatalog
Kapağı kapalı kullanacağım hocam, tozla kirle uğraşılmaz sonra. :D
Tamam RGB olmasın, maksimum 350-400 TL fiyat bandında olursa iyi olur, 500 TL can yakar. :D
Hani maksimum 350-400 TL dediğime de bakmayın, daha az paraya istediklerim karşılanırsa da olur, maksimuma çıkmak zorunlu değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı