Ryzen 5 2600X ile RX 460 uyumlu çalışır mı?

deaditekm

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba. Daha önce sistem toplamamda yardımcı olmanız için bir konu açmıştım fakat ne yazık ki bir cevap alamadım ve bilgisayarı bir iki gün içerisinde almak zorundayım, forumdaki içerikleri araştırarak aşağıda belirttiğim sistemi toplamayı düşünüyorum.

Ryzen 5 2600X işlemci
MSI B350M MORTAR anakart
GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz RAM

Daha sonra bütçem el verdiği zaman 1050 Ti ya da 1060 gibi bir kart ekleyerek sistemi tamamlayacağım.

Sormak istediğim şu. Elimde RX 460 4GB ekran kartı var, sene sonuna kadar da ekran kartı alacak bütçem yok. Bunların taksidi bitince ekran kartı alacağım. RX 460 ekran kartını bu sistemde idareten kullanabilir miyim?
Oynayacağım oyunlar Witcher 3, GTA 5 gibi 2015 çıkışlı oyunlar, multiplayer ya da yeni çıkmış oyunları ise ekran kartı alana kadar oynamayı düşünmüyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, benzer bir konuyu tekrar açmak zorunda kaldığım için ise özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette RX 460'ı kullanabilirsiniz. Hatta vereceği performanstan memnun kalacağınızı da düşünüyorum. Yeni oyunları da oynamanız pekala mümkün.

Bahsettiğiniz konunun linkini atabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı