Ryzen 5 2600X ile yayın ve kayıt yapılır mı?

byenerol

Hectopat
Selamlar. Öncelikle oyunu başka bilgisayardan oynuyorum. Merak ettiğim konu Ryzen 5 2600X ile yayın yaparken oynadığım oyunu aynı zamanda YouTube’a atmak için kayıt alabilir miyim? İşlemciyi çok yorar mı?

Ekran kartınız ile (AMD olsun Nvidia olsun farketmez) rahatlıkla kayıt alabilirsiniz. 2600X ile de rahatça yayın yapabilirsiniz. Sistem bileşenleriniz nedir?
Yayın ve kayıt aldığım sistem; ryzen 5 2600x, rx 570, gigabyte 450M’di sanırım. Şuanlık 8 gb ram var. İleride yükselteceğim. Yayın yaparken sıkıntı çekmiyorum hiç. Fakat bazı oyunlarda kayıt alırken takılmalar oluyor OBS’de onu çözemedim.

Yayın ve kayıt aldığım sistem; ryzen 5 2600x, rx 570, gigabyte 450M’di sanırım. Şuanlık 8 gb ram var. İleride yükselteceğim. Yayın yaparken sıkıntı çekmiyorum hiç. Fakat bazı oyunlarda kayıt alırken takılmalar oluyor OBS’de onu çözemedim.
OBS ile kayıt hakkında bilgim yok. ReLive ile kayıt alabilirsiniz. 2. RAM'i acil edinin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı