Çözüldü Ryzen 5 2600X OpenCore Catalina 10.15.4 kurulumunda 2 dakika kaldı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrenogay

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
OpenCore ile deniyorum burada takıldı.
IMG_20200416_234119_363.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce SDD/HDD kurulum yaptığın için kurulum öncesi kurulum yapacağın bölümü APFS olarak biçimlendirdin mi? İnternet sorunu olmuş olabilir. Baştan sistemi USB'den boot edip, diski biçimlendirip deneyin. Ayrıca bir süre bekleyin biraz uzun sürebilir.

Daha önce SDD/HDD kurulum yaptığın için kurulum öncesi kurulum yapacağın bölümü APFS olarak biçimlendirdin mi? İnternet sorunu olmuş olabilir. Baştan sistemi USB'den boot edip, diski biçimlendirip deneyin. Ayrıca bir süre bekleyin biraz uzun sürebilir.
Evet hocam APFS olarak biçimlendirdim. Bu akşam yazdığınız adımları tekrar uygulayıp deneyeyim ama zaten kurulumu yaklaşık 8 saat kadar beklemiştim. Sadece "about 2 minutes remaining" kısmında neredeyse 2 saat bekledim.

Hocam merhaba, iyi haberlerim var :) Sabah 6:45 itibari ile Catalina üzerinden yazıyorum uykuya geçmemesi için nöbet tuttum sabaha kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı