Ryzen 5 2600X sistemde yayıncılık için ne değiştşirilmeli?

Hurtasdemir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistemim bunlar. Sistemde işlemciyi mi yoksa ekran kartını mı değiştireyim? Ne almam lazım? Hem yayın için iyi olsun hem iyi FPS için olsun. Valorant oynarkent Twitch yayını açmayı planlıyorum. Kasmasın. Yani 144 FPS üstü alayım yayın yaparken. İşlemciyi mi yoksa ekran kartını mı değiştireyim?

Anakart= ASUS Prime B450M K
İşlemci= Ryzen 5 2600X.
RAM= 16 GB RAM 3600MHz.
Ekran kartı= RX570 8 GB.

Arkadaşlar benim sistemim bunlar. Sistemde işlemciyi mi yoksa ekran kartını mı değiştireyim? Ne almam lazım? Hem yayın için iyi olsun hem iyi FPS için olsun. Valorant oynarkent Twitch yayını açmayı planlıyorum. Kasmasın. Yani 144 FPS üstü alayım yayın yaparken. İşlemciyi mi yoksa ekran kartını mı değiştireyim?

İşlemci= Ryzen 5 2600X.
RAM= 16 GB RAM 3600MHz.
Ekran kartı= RX570 8 GB.

Hem ekran kartı hem işlemci değişmeniz gerekiyor stabil bir yayın için internete ve oynadığınız oyuna göre 720P60 FPS yayın açılabilir bu sistemle.

İşlemci= Ryzen 5 2600X.
RAM= 16 GB RAM 3600MHz.
Ekran kartı= RX570 8 GB.

Hangi oyunda 144 FPS bir de işlemci kesinlikle değişmeli ayrıca ekran kartı odaklı yeni nesil oyun oynayacaksanız ekran kartınızı da RX 6600XT veya RTX 3060 alın işlemci için de kesin tavsiyem Ryzen 5 5600'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı