Ryzen 5 2600X sisteme yükseltme önerisi

sinancevikoz

Hectopat
Aşağıdaki görseldeki sisteme sahibim. LoL'de 60 FPS ortalama alıyorum, Valorant'ta filan haliyle kasıyor. LoL'de orta veya yüksek ayarlarda ortalama 200 üstü FPS alacağım Valorant'ta filan akıcı olacak, bir sistem yükseltme tavsiye eder misiniz?

2.png

1.png

Ege.

Aşağıdaki görseldeki sisteme sahibim. LoL'de 60 FPS ortalama alıyorum, Valorant'ta filan haliyle kasıyor. LoL'de orta veya yüksek ayarlarda ortalama 200 üstü FPS alacağım Valorant'ta filan akıcı olacak, bir sistem yükseltme tavsiye eder misiniz?

Eki Görüntüle 2035928

Eki Görüntüle 2035927

Bütçeni bilmiyorum ama en mantıklısı 4060 Ti sistem olacaktır yüksek ayarlarda Valorant da rahatlıkla 500+ FPS alırsın 27000TL'ye güzel 4060 Ti sistem var şu an Gaming gen TR de oradan bakabilirsiniz.

Ryzen 5 5600 + kule tipi soğucu yap, veya bütçe varsa kasanı komple satıp 7500F'li hazır kasalardan al.

link varmı ?

Ege.

Bütçeni bilmiyorum ama en mantıklısı 4060 Ti sistem olacaktır yüksek ayarlarda Valorant da rahatlıkla 500+ FPS alırsın 27000TL'ye güzel 4060 Ti sistem var şu an Gaming gen TR de oradan bakabilirsiniz.

Link varmı?

50.000 ortalama.

LoL'de 60 fps almanız bana garip geldi. Şahsen ben yakın bir sistem ile yer yer 200 FPS görüyorum. Valorant'ta da 180-260 FPS arasında alıyorum.

50.000 ortalama.
Bu kadar bütçen varsa yükseltme yerine sat tüm sistemi.

30K ya böyle bir şey alabilirsin 20k cebinde kalır, anladığım kadarıyla zaten sistem isteyen oyunlar oynamıyorsun. Bu sistem bile fazla gelir.

4070 yerine 4060 Tİ alınıp AM4 yerine AM5 sistem de dizilebilir.

Özetle ne istediğini ve bütçeni belirtip yeni konu açman daha mantıklı.

Elindekli sistemi kullanmak istiyorsan şunları alıp geç fazlasıyla işini görür.

Son düzenleme:
Bu kadar bütçen varsa yükseltme yerine sat tüm sistemi.

30K ya böyle bir şey alabilirsin 20k cebinde kalır, anladığım kadarıyla zaten sistem isteyen oyunlar oynamıyorsun. Bu sistem bile fazla gelir.

4070 yerine 4060 Tİ alınıp AM4 yerine AM5 sistem de dizilebilir.

Özetle ne istediğini ve bütçeni belirtip yeni konu açman daha mantıklı.

Elindekli sistemi kullanmak istiyorsan şunları alıp geç fazlasıyla işini görür.

Şuan elimdekini sat yeniden kur ile ugraşmak istemiyorum açıkcası. Varolanı upgrade etmem için işlemci ve ekran kartı yeter diyorsunuz o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı