Ryzen 5 2600X sisteme yükseltme önerisi

Link var mı?

Link var mı?

50.000 ortalama.

Reis 1.si AMD tercih edebilirsin fakat 5600 veya 5600X alacağına benzer fiyata 12400F ile daha istikrarlı adım atmani öneririm ekran kartı karti olarak isebu devirde 3060 veya 3090 iyi is görecektir 29kya ama dersenki illa 50klik sistem öyleleri mevcut o paraya AMD dizmen daha iyi olur.

Ryzen 7 5800X 3D ve RX 6900XT yükseltmesi size fazlasıyla yeterli olur. Kalan bütçe ile de anakart, RAM veya ekipman güncellemesi yapabilirsiniz.

@totra_proska

2 gün önce sistemi topladım. İlk ekran kartı gelmişti gelir gelmez taktım LoL'de hiç ayarları bozmadan 60 FPS alırken 140 ortalamalara yükseldi.

İşlemci 1 gün sonra geldi takarken pinin yamultmuşum, çok uğraşmadan bi iyi bi teknik vardı orada yaptırdım sağolsun sıkıntısız hallettik.

İşlemci ile birlikte LoL'de aynı ayarlarda 60 FPS'den 270'lere çıktı ortalama. Gayet iyi şuan bir problem yok sistemde.

Öneriler için teşekkürler hocam :D

@totra_proska

2 gün önce sistemi topladım. İlk ekran kartı gelmişti gelir gelmez taktım LoL'de hiç ayarları bozmadan 60 FPS alırken 140 ortalamalara yükseldi.

İşlemci 1 gün sonra geldi takarken pinin yamultmuşum, çok uğraşmadan bi iyi bi teknik vardı orada yaptırdım sağolsun sıkıntısız hallettik.

İşlemci ile birlikte LoL'de aynı ayarlarda 60 FPS'den 270'lere çıktı ortalama. Gayet iyi şuan bir problem yok sistemde.

Öneriler için teşekkürler hocam :D
Rica ederim dostum güzel günlerde kullan :)

Geri
Yukarı