Satılık Ryzen 5 2600X ve RTX 2060 sistem

Ahmet3535

Decapat
Sistemim şu şekilde:
  • İşlemci: Ryzen 5 2600X
  • Ekran kartı: MSI Gaming RTX 2060
  • Anakart: ASUS TUF B450 Plus
  • RAM: G. Skill 16 GB(2*8)3200 MHz RGB
  • HDD: 1TB WD HDD
  • SSD: Samsung 250 GB Evo
  • Kasa: Thermaltake V200tg RGB Edition
  • PSU: Thermaltake 700W 80+
  • Monitör: ViewSonic 144Hz 1ms
Arkadaşlar sistemim henüz daha 4-5 aylık ama pek oturup oynamaya vaktim olmuyor. 2. el piyasasını da tam olarak bilmiyorum. Sizlerden ricam, sistemin ederinin ne kadar olduğunu belirtirseniz bana fikir verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, monitör hariç sisteme istediğiniz fiyat nedir? Bir de sistemdeki parçaları nereden aldınız? Ciddi olarak ilgiliyim sisteminizle.

Hocam merhaba, monitör hariç sisteme istediğiniz fiyat nedir? Bir de sistemdeki parçaları nereden aldınız? Ciddi olarak ilgiliyim sisteminizle.
Pazarlık sünnettendir sen aklında ki fiyatı söyle hocam ona göre orta yolu buluruz. Parçaları hepsi vatan bilgisayardan alındı.

Hocam siz kafanızda bir fiyat belirleyin ki onun üzerinden pazarlık yapalım. Her malın fiyatını satıcı belirler, alıcı fiyat üzerinden teklif verir. Nerede ikamet ediyorsunuz acaba?

Dediğim gibi 2.el piyasasını bilmiyorum. Ama aklımda ki fiyat monitör dahil 8500 9000 arası. Monitör hariç 7000 7500. Siz de aklınızdaki fiyatları söylerseniz ortak payda da buluşabiliriz.

Hocam yanlış anlaşılmasın sadece öneri olarak iletiyorum forumda bulunanların Vatan firmasından değil de en ucuz yerlerden toplama mantığını biliyorsundur, bu aşamada kabaca bakılacak olursa sisteminiz için monitör dahil 7500 TL sanırım uygun bu ücreti de büyük ihtimal veren olmayacaktır ama pazarlığınızı bu bütçeden iletirseniz satılma ihtimali daha fazla.

Geri
Yukarı