Satılık Ryzen 5 2600X ve RTX 2060 Sistem

SSC

Decapat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

30 yaşında bankacıyım. İmzamda gördüğünüz sistemimi, özel sebeplerden ötürü satıyorum. Sistemin garantileri devam ediyor. Hiçbir sıkıntısı yoktur.
İlan tarihi itibariyle açamadığı, oynatamadığı hiçbir oyun bulunmamaktadır. BFV ULTRA ayarlarda sorunsuz oyun deneyimi sunmaktadır. İşlemci + Anakart + Bellek bir arada satarsam çok daha mutlu olurum, en azından İşlemci-Anakart bir arada.

Toplu Alım Fiyatı 6,400 TL

Whatsap: 537 582 18 92

Öncelikle:
  • Fiyatların tamamı ilan tarihi itibariyle Vatan, Hepsiburada, Yukko, İtopya, İncehesap, N11, Gittigidiyor gibi bilindik, kurumsal sitelerdeki fiyatlara göre belirlenmiştir.
  • Parçalar 2019 Ocak ayından itibaren alınmaya başlanmış, sistem Mart ayında toplanarak çalıştırılmıştır.
  • SSD dışında ürünlerin tamamı faturalı garantili ve Türkiye'den alınmıştır.
  • Ekran kartı dışında kutuları yoktur (sistemi satacağımı düşünmediğim için, hanım baskılarıyla boş kutular atıldı maalesef :) )
  • Ekran kartıyla oyun oynamak dışında mining vb. hiçbir şey yapılmamıştır.
  • Ekran kartı, Asus ROG 2060 serisinin en üst modeli olan OC6 ve bellekler de Dual CL15 gecikme sürelidir.
  • Sistemin hiçbir parçasına Overclock yapılmamıştır.
  • 2. el ürün yoktur. Tamamı yeni alınmıştır.
  • Toplu alıma kolaylık sağlanacaktır.
  • Lütfen belirttiğim fiyatların altında teklif yapmayın.
Parçalar: (Toplu Alım Fiyatı 6,400 TL)
  • Anakart: ASUS TUF B450-PLUS GAMING ( 600 TL)
  • İşlemci: AMD Ryzen 2600x (1,200 TL)
  • Ekran Kartı: ASUS ROG STRIX RTX2060 GAMING OC6 (3,200 TL)
  • SSD: 500GB Samsung 860 Evo SATA (3 yıllık ama son 1 yıldır kullanılmadı) (350 TL)
  • Bellek(RAM): 16GB (2X8) Corsair Vengeance Lpx 3000Mhz DDR4 CL15 (600 TL)
  • Güç Kaynağı: CORSAIR CX750 750 Watt 80+ Bronze (600 TL)

Son düzenleme:
Merhaba, CL15 gecikmeli piyasa da bulamadım. Ana akım marketleri kastediyorum. Ben Şubat gibi bayağı kovalayıp 850 TL'ye almıştım :) faturası da var. 700 TL dedim ama tekliflerinize açığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı