Ryzen 5 3500 GTX 1050 Ti PC toplama

Bütçe
4500-5000 TL
Pek savaş oyunları oynayan biri değilim ama arada arkadaşlarımla Minecraft giriyorum hayatta kalma çok güzel oluyor Minecraft için işlemci önemli diyorlar o yüzden de işlemciye biraz yüklendim.

i3 10100F çok güçlü bir işlemci ne olursa olsun ekran kartı her şeydir. İstediğin her ama her oyunu oynarsın dediğim sistemle bana dua edersin.

Bu işini görür indirim kovalayıp bunun gibi bir sistem toplayabilirsin, şu anda pahalı normalde boyle bir sistem 5000 TL'den fazla değildi ama stok yok fiyatlar arttı maalesef.
Kasayı'da indirimden kovalarsın önü delikli bir kasa bulursun .

Bu işini görür indirim kovalayıp bunun gibi bir sistem toplayabilirsin, şu anda pahalı normalde boyle bir sistem 5000 TL'den fazla değildi ama stok yok fiyatlar arttı maalesef.

Zaten şu an toplamam mümkün değil Haziran'da toplamayı düşünüyorum. Belki dolar kuru düşerse işim daha kolaylaşır. Bilgilendirme için teşekkürler.

Güzel bir sistem ancak PSU'dan biraz bahsetmek isterim... OCP koruması eksik(aşırı akım koruması), yani aşırı akım geldiğinde Allah'a dua edebilirsiniz, tek şansınız o. Kapasitörleri vb. dandik, yabancı forumlarda Tier E yani en tehlikeli grupta yer alıyor. Bütçe biraz daha arttırılıp en azından Cougar marka bir PSU alınmalı.

Zaten şu an toplamam mümkün değil Haziran'da toplamayı düşünüyorum. Belki dolar kuru düşerse işim daha kolaylaşır. Bilgilendirme için teşekkürler.
Aynen öyle yap bu fiyat aralığında en iyi ürünleri listeledim sana.
Güzel bir sistem ancak PSU'dan biraz bahsetmek isterim... OCP koruması eksik(aşırı akım koruması), yani aşırı akım geldiğinde Allah'a dua edebilirsiniz, tek şansınız o. Kapasitörleri vb. dandik, yabancı forumlarda Tier E yani en tehlikeli grupta yer alıyor. Bütçe biraz daha arttırılıp en azından Cougar marka bir PSU alınmalı.
Fiyatına göre öneri yaptım zaten bütce arttırsın corsair'da alabilir.

Güzel bir sistem ancak PSU'dan biraz bahsetmek isterim... Ocp koruması eksik(aşırı akım koruması), yani aşırı akım geldiğinde Allah'a dua edebilirsiniz, tek şansınız o. Kapasitörleri vb. dandik, yabancı forumlarda tier e yani en tehlikeli grupta yer alıyor. Bütçe biraz daha arttırılıp en azından Cougar marka bir PSU alınmalı.

Böyle bir sistemi almaya gerek yok o zaman ileride sıkıntı yaratabilir.

Geri
Yukarı