Ryzen 5 3500U laptop alınır mı?

lucifer1822

Centipat
Oyun laptoplarında genel olarak soğutma kanallarına bak dostum kaç fan kanal genişlikleri neler soğutma çok önemli ayrıca kullanıcı yorumlarınıda okumanı öneririm bilek koyduğun yerlerin çok ısınmamasına dikkat et bazı laptoplar çok ısınıyor bileğini koyamıyacağın kadar çok.

Oyun laptoplarında genel olarak soğutma kanallarına bak dostum kaç fan kanal genişlikleri neler soğutma çok önemli ayrıca kullanıcı yorumlarınıda okumanı öneririm bilek koyduğun yerlerin çok ısınmamasına dikkat et bazı laptoplar çok ısınıyor bileğini koyamıyacağın kadar çok.

Teşekkür ederim kardeşim sağ ol. Bir şey daha soracağım Ryzen 5 3500U laptop mu almalıyım yoksa MX 230 veya 250 mi?

Eğer stabil bir şekilde kullanacağım dersen oyun bilgisayarı olarak masaüstü toplamanı tavsiye ederim laptoptan alacağından çok daha fazlasını çok daha uzun seneler masaüstünden alabilirsin.
Teşekkür ederim kardeşim sağ ol. Bir şey daha soracağım Ryzen 5 3500U laptop mu almalıyım yoksa MX 230 veya 250 mi?
o işlemciler hakkında çok fazla bir bilgim yok ancak MX250'nin içindede 3500u varmış.

1 ay önce aynı laptopu aldım renk farkı var sadece (kırmızı). Çok oyun oynayan biri değilim ama köşede dursun diye far cry 3, shadow of war oyunlarını kurdum. Shadow of War da ortalama 50-60 fps arası alıyorum. Uzun süre i3 işlemci 4 gb bir laptop kullandıktan sonra böyle bir cihaza geçtiğim için mi bilmiyorum ama ben gayet memnunum. İnce ve hafif olması da bir artı. Yalnız fiyatlar baya uçmuş, 3400 e almıştım. Kız arkadaşım da 1 hafta önce şunu aldı 256gb ama bu

Merhabalar. 6 bin TL kadar bir bütçem var ve oyun odaklı bir laptop istiyorum. Son çıkan yeni oyunlar da gözüm yok genellikle Online oyunlar oynuyorum onun harici orta segment oyunlar oynayacağım. Sorum şu.
Acer Aspire Ryzen5 3500U 8GB 512GB SSD 540X EKRAN KARTI WİNDOWS 10 Home 15.6 FHD NX.HHQEY.002 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu bilgisayar alınır mı? Sonradan RAM eklemek istiyorum yorum yaparsanız sevinirim önerilere de açığım.
bununla oyun oynayamazsın ekran kartı yok

Geri
Yukarı