Ryzen 5 3500X için sıvı soğutucu

sametlol21

Hectopat
Merhaba benim bilgisayar kasam: Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB 650W 80+ tempered.
Anakartım: ASUS Prime B450M-K OC 4400 MHz.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X.
Alacağım sıvı soğutma ise: COOLER MASTER MasterLiquid Lite 120 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA

Sorularım şu alacağım sıvı soğutma kasama uygun mudur boyutu falan? Ve kaç derece fark eder lütfen cevaplarsanız sevinirim boyutlardan pek anlamıyorum.
yardım edebilir misiniz indirim bitmek üzere ?

Son düzenleme:
Sıvı soğutma evet kasanıza uygundur lakin neden sıvı soğutma tercihinde bulunuyorsunuz? İşlemcinize overclock yapmayı mı düşünüyorsunuz? Stok fan gayet yeterli gereksiz masraf yapmanıza pek gerek olmadığı için söylüyorum.

Sıvı soğutma evet kasanıza uygundur lakin neden sıvı soğutma tercihinde bulunuyorsunuz? İşlemcinize overclock yapmayı mı düşünüyorsunuz? Stok fan gayet yeterli gereksiz masraf yapmanıza pek gerek olmadığı için söylüyorum.
Ya oyun oynarken aşırı ısınıyor 87 dereceye kadar çıktı bugün gta 5 te o yüzden alayım dedim. tamamen uyuyor değil mi hiçbir sorun çıkmaz ?
Ya oyun oynarken aşırı ısınıyor 87 dereceye kadar çıktı bugün gta 5 te o yüzden alayım dedim. tamamen uyuyor değil mi hiçbir sorun çıkmaz ?
hiçbir sorun olmadığına eminseniz alayım ?

hiçbir sorun olmadığına eminseniz alayım ?
Hocam Bios'tan core boost kapatırsanız sıcaklık bayağı düșer.

Yeni konular

Geri
Yukarı