Ryzen 5 3500X işlemci ne kadara satılır?

Kabasakalaksakal

Centipat
Daha fazla  
Hiç o.c özelliğini kullanmadım kutusu ve kendi fanıyla birlikte ne kadara satabilirim? Bunu satıp CS:GO2 de biraz FPS artışı için Ryzen 5 5600 almak istiyorum mantıklı bir yükseltme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
2000 falan eder.
Peki R5 5600x değişimi CS:GO2 de FPS de fark yaratır mı acaba ? haritasına göre 70-125 arası oynuyor ve çok fazla drop yiyorum özellikle FPS düşüşünü su olan veya fazla ışık olan haritalarda + vurulduktan sonra çıkan kan efektinde yiyorum. Bu oyunla alakalı mı sistemle mi hiçbir fikrim yok başka hiçbir oyunda son oynadığım GOW4 oldu bu sıkıntıyı yaşamadım. Ekran kartımda GTX 1660 Super bunun için farklı bir konu da açabilirim fikriniz yoksa.

Peki R5 5600X değişimi CS:GO2 de FPS de fark yaratır mı acaba? Haritasına göre 70-125 arası oynuyor ve çok fazla drop yiyorum özellikle FPS düşüşünü su olan veya fazla ışık olan haritalarda + vurulduktan sonra çıkan kan efektinde yiyorum. Bu oyunla alakalı mı sistemle mi hiçbir fikrim yok başka hiçbir oyunda son oynadığım GoW4 oldu bu sıkıntıyı yaşamadım. Ekran kartımda GTX 1660 Super bunun için farklı bir konu da açabilirim fikriniz yoksa.

Yaratır ama 5600Xe OC yapmayacaksan ekstra 1K vermek saçma, ben 5600X ile 250 civarı alıyorum ama artık GPU da önemli

Yaratır ama 5600Xe OC yapmayacaksan ekstra 1K vermek saçma, ben 5600X ile 250 civarı alıyorum ama artık GPU da önemli
OC yapmayı düşünmüyorum 5600 almamı mı öneririrsiniz ? Şimdilik GPU değişecek bütçem yok. Aynı dropları siz yiyor musunuz ? Ekran kartı 4060 gerçi ama genel olarak optimizasyon sorunu mu var acaba oyunda

OC yapmayı düşünmüyorum 5600 almamı mı öneririrsiniz ? Şimdilik GPU değişecek bütçem yok. Aynı dropları siz yiyor musunuz ? Ekran kartı 4060 gerçi ama genel olarak optimizasyon sorunu mu var acaba oyunda
Yok ben hiç drop yemiyorum sadece takım değişirken giriyor drop o da islemciye agir yuk giriyor diye. OC yapmayacaksaniz 5600 alın aralarinda 200mhz fark var. 5600Xin slikon kalitesi falan daha iyi ondan OC yapacaksanız o işlemcide yapın diyorlar.

Geri
Yukarı