Ryzen 5 3500X kötü bir işlemci mi?

Dediklerinizi anlıyorum. Umarım "yakın zaman" tabiriniz; o kadar yakında gerçekleşmez. 😕
İşin aslına bakarsanız: Almanın sonu yok. Bütçe sorununuz bulunmuyorsa sürekli güncelleme yaparak kendinizi gelişmelere yakın tutabilirsiniz. Ancak bu konuda maddiyat öne çıkıyorsa aldığınız ürünü yettiği ve gittiği yere kadar kullanmak önemli.

Dediklerinizi anliyorum. Umarim "yakin zaman" tabiriniz o kadar yakinda gerceklesmez. 😕

Eğer oynadığınız oyunlar daha fazlasını istemiyorsa gerçekten kaybettiğiniz fazla şey yok. Üzülüp telaşlanmanıza lüzum yok. Şu an oynadığınız oyunlar bir anda çalışmaz hale gelmeyecekler. Ryzen 3000 işlemciler ile dikkat etmeniz gereken tek nokta dikkatsizce statik overclock yapmamak.

Oyun performansı olarak 3600 ile aynı hatta bazı oyunlarda geçiyor birazda oyunun çoklu çekirdek desteğine bağlı. Sadece oyun oynayacaksınız iyi işlemci.

İşin aslına bakarsanız: Almanın sonu yok. Bütçe sorununuz bulunmuyorsa sürekli güncelleme yaparak kendinizi gelişmelere yakın tutabilirsiniz. Ancak bu konuda maddiyat öne çıkıyorsa aldığınız ürünü yettiği ve gittiği yere kadar kullanmak önemli.
Tam olarak sorunum bu aslinda. Maddi acidan kendimi yakin zamanda topladim sayilir ve bu islemciyi aldigimda uzun sure idare edebilmesini umuyordum. Umarim üzmez

Yeni konular

Geri
Yukarı