Ryzen 5 3500X Sistem yükseltme önerisi

Mevcut kasayı tutup diğer parçaları da sattıgım durumda 32k gibi bir bütçeye kadar çıkabilirim. Kasa kalırsa iyi olur görselini beğeniyorum. Hazır sistem almak istemiyorum. Parçaları kendilerim toplamak istiyorum.
Parça parça toplamak hazırdan masraflı olur ama deneyebilirsiniz. Belki sonra hazır sistem düşünürsünüz diye bunu ekleyeyim:

Yanına soğutucu da alırsınız sistemi sipariş ettiken sonra 2K bütçe ile. Örnek olarak sistemdeki ekran kartı ve işlemci bile tek başına toplamda 26 bin TL. Bahsettiğim buydu.

dam neden ikinci el 5600XT dizsin? 13 bine RTX 3060 veya RX 6600 sistemler bulunurken neden 5600 XT alsın?

Parça parça toplamak hazırdan masraflı olur ama deneyebilirsiniz. Belki sonra hazır sistem düşünürsünüz diye bunu ekleyeyim:

Yanına soğutucu da alırsınız sistemi sipariş ettiken sonra 2K bütçe ile. Örnek olarak sistemdeki ekran kartı ve işlemci bile tek başına toplamda 26 bin TL. Bahsettiğim buydu.
Sistem içerik olarak çok güzel, f/p olarak harika görünüyor.

Sistem içerik olarak çok güzel, f/p olarak harika görünüyor.
Evet 3 gün önce çıktı sistem, almanızı tavsiye ederim kesinlikle. İncelemesi de burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı