Ryzen 5 3600 alınır mı?

Doğru. Ama bence bir yeri atlamışsın.
Dediğim gibi bence de FPS her şey değil 5-10 FPS için alınmaz. Ama.
6 Core 12 thread oldumu alınır.
He çok ileriye dönük istiyordur. Eyvallah.
Valla onu bunu bilmem :). Şunu bilirim adamlar RAM frekansından kısmışlar. Bu iyi bir işaret olamaz.
Tam yazıyordum, siz çare oldunuz :) anakartı mı ve diğer donanım özelliklerini gördünüz sanırım. Ryzen 5 3600 ile bir sorun yaşar mıyım? Ciddi anlamda fark olacağını düşünüyorum.
O anakartta 3600 kullanmanı önermiyorum. 3600'ü al, yanında da dediğim gibi A520 veya B550 anakartla al öyle kullan. 400 serisi alırsan upgrade yolun riske girebilir. Biz yaptık sen yapma :). Gerçi bana bir ümit gelebilir de B450M olanlara 4. Nesil gelmeyecek %95.

En uygun bulduğum fiyat 1.799 TL
Vallahi onu bunu bilmem :). Şunu bilirim adamlar RAM frekansından kısmışlar. Bu iyi bir işaret olamaz.

O anakartta 3600 kullanmanı önermiyorum. 3600'ü al, yanında da dediğim gibi A520 veya B550 anakartla al öyle kullan. 400 serisi alırsan upgrade yolun riske girebilir. Biz yaptık sen yapma :). Gerçi bana bir ümit gelebilir de B450M olanlara 4. nesil gelmeyecek %95.

Anakartı 2 aya alana kadar, A320 m Pro sorun çıkarmasın yeter. :) maalesef bir borç bitiyor. Boşa düşünce böyle upgrade yapıyoruz.

Cuma günü Gaming gecesinde al bence. İyi indirimler oluyor. İtopya.com da.

Aldım hocam, teşekkür ederim. 1.800 TL.
Arkadaşlar A320 m Pro Max anakartla bir sorun yaşar mıyım? Günlük kullanımda, render vb yayın vs. uğraşmıyorum. Sonra B450 anakart alacağım.

Ağırlık oyun oynuyorum. PUBG cal of duty vb.
Yaklaşık 1 ay önce 1250 1300 TL bandına fiyatı vardı şu an 1700 TL bence acele edin :)

Aklıma takılan R3 2200 g şu anda 38-39 derece arası. R5 yarın takınca acaba sıcaklığı kaç göreceğim?

Kasada 4 adet 120'lik fan var. İşlemci ekran kart Power birlikte 8 fan yapıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı