Ryzen 5 3600 boşta yüksek sıcaklık

Daha yeni taktım ama?

Tamamdır deneyip ekleyeceğim.

Teşekkür ederim.

Efendim siz taktıysanız. Termal macun sürmeyi ihmal etmişsiniz. Dışarıdan aldıysanız hazır kasa termal macunu bitmiştir. İnternetten bakın termal macun nasıl sürülür diye. Eğer bilmiyorsanız. Isınmaların ilk sebebi termal macun bitmesidir

Efendim siz taktıysanız. Termal macun sürmeyi ihmal etmişsiniz. Dışarıdan aldıysanız hazır kasa termal macunu bitmiştir. İnternetten bakın termal macun nasıl sürülür diye. Eğer bilmiyorsanız. Isınmaların ilk sebebi termal macun bitmesidir
İşlemci soğutucusunun altında sürülü olarak geliyor zaten ?

2 arkadaşım da stok fan ve stok macun ile kullanıyorlar bir şikayetlerini duymadım.

bende 3600 işlemci aldım almadan önce youtubeda izlediğim videolarda stok fanın yetersiz geldiğni duydum birkaç kişiden ama benim boştayken 32 34 arası geziyor

Bir şey ile oynama, stress testinde 80 derece ise, normal kullanımda o kadara çıkmaz. Oyun içinde 75-80 arası normal, sıçramaları da takma kafana ve güle güle kullan.
Oyunlarda 68 derece görüm maximum.
Herkese teşekkür ederim cevaplarından dolayı.
Bir şey ile oynama, stress testinde 80 derece ise, normal kullanımda o kadara çıkmaz. Oyun içinde 75-80 arası normal, sıçramaları da takma kafana ve güle güle kullan.
Cinebenchte 3600 puan aldım maksimum 75 derece gördüm. Oyunlarda da 60-70 aralığında normal heralde ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı